Artykuły do tagu: Prezentacja

Grecja lepsza od Polaków w Radomsku
Po raz trzeci w Radomsku gościła młodzieżowa reprezentacja Polski. Zespół trenera Stefana Majewskiego na Stadionie Miejskim grał z rówieśnikami z Grecji. Mecz, który uświetnił 35-lecie powstania Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie nie wyszedł Polakom.
Piotrków zaprezentuje się na Międzynarodowych Targach Turystycznych, które już za kilka dni odbędą się w Pradze.
Piotrków jedzie na targi inwestycyjne do Wrocławia
W piątek i sobotę we Wrocławiu odbędą się Targi Inwestycyjne MID’2010, podczas, których zostanie zaprezentowana oferta inwestycyjna oraz atuty gospodarcza Piotrkowa Trybunalskiego.
Prezentacje ofert fotografów, wideofilmowców, firm florystycznych, wizażystów, dekoratorów, jubilerów, studiów fryzjerskich a także pokazy sukien, garniturów, a nawet limuzyn - to wszystko będzie można zobaczyć na czwartych targach ślubnych, które odbędą się w niedzielę w restauracji Altamira.
Można było sobie porzucać, poćwiczyć i poprawić morale - przecież odniesiono bardzo wysokie zwycięstwo z reprezentacją innego kraju. Tym krajem są Stany Zjednoczone, które swoją kadrę stworzyły z nastolatek. Te w piłkę ręczną próbują opanować od kilkunastu miesięcy. Na polską reprezentację na razie to za mało.
Piotrkowskie Targi
Dla miłośników domowego ogródka to z pewnością dobra wiadomość. 19 kwietnia odbędą się IV Piotrkowskie Targi "Pamiętajmy o ogrodach". W ofercie targów znajdzie się prezentacja i sprzedaż m.in. nasion, sadzonek, a także sprzętu ogrodniczego do aranżacji ogrodów. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem w programie znalazła się również prezentacja ofert agroturystycznych, rękodzieła ludowego oraz konkursy.
Ośrodek Szkolenia Kierowców Delta w Piotrkowie organizuje w najbliższą sobotę (28-ego czerwca) happening pod hasłem "Z nami bezpieczniej". Akcja odbędzie się w godzinach od 9:00 do 15:00 przy Centrum Handlowym Echo.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat