Artykuły do tagu: Prezent

Polska - Finlandia na piotrkowskim stadionie już we wtorek
Kibice, którzy przyjdą we wtorek na mecz reprezentacji młodzieżowych U-18 Polska - Finlandia, który odbędzie się na Stadionie Miejskim „Concordia” w Piotrkowie na pewno nie będą się nudzić.
Polska – Finlandia – trwają przygotowania do meczu
1 kwietnia na stadionie Concordii spotkają się młodzieżowe reprezentacje (U-18) Polski i Finlandii w piłce nożnej - taką wiadomość przekazał w środę (26 lutego) Edward Potok, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który gościł w piotrkowskim magistracie.
Mała Tosia obdarowana prezentami
Moc prezentów otrzymała mała Tosia Ungier, pierwsze dziecko, które urodziło się w tym roku w Piotrkowie.
23.12.2013 09:15
Skarpety ponad wszystkim
Jak co roku słuchacze magazynu Magiel w Strefie FM wzięli udział w świątecznym plebiscycie na najbardziej i najmniej oczekiwany prezent pod choinkę. W ubiegłym roku w pierwszej kategorii wygrał laptop, w drugiej skarpety. Jak jest w tym?
WSH: Wręczyli prezenty podopiecznym Oratorium
Społeczność akademicka Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim, wzorem lat ubiegłych, przygotowała akcję charytatywną na rzecz podopiecznych z zaprzyjaźnionej Świetlicy Socjoterapeutycznej Oratorium św. Antoniego w Piotrkowie.
Grecja lepsza od Polaków w Radomsku
Po raz trzeci w Radomsku gościła młodzieżowa reprezentacja Polski. Zespół trenera Stefana Majewskiego na Stadionie Miejskim grał z rówieśnikami z Grecji. Mecz, który uświetnił 35-lecie powstania Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie nie wyszedł Polakom.
Piotrków zaprezentuje się na Międzynarodowych Targach Turystycznych, które już za kilka dni odbędą się w Pradze.
Piotrków jedzie na targi inwestycyjne do Wrocławia
W piątek i sobotę we Wrocławiu odbędą się Targi Inwestycyjne MID’2010, podczas, których zostanie zaprezentowana oferta inwestycyjna oraz atuty gospodarcza Piotrkowa Trybunalskiego.
Dostaliście państwo nietrafiony, bądź uszkodzony prezent na gwiazdkę? Spróbujcie go zwrócić. Jeśli otrzymaliście zepsuty prezent to naprawdę nie ma na co czekać.
Prezentacje ofert fotografów, wideofilmowców, firm florystycznych, wizażystów, dekoratorów, jubilerów, studiów fryzjerskich a także pokazy sukien, garniturów, a nawet limuzyn - to wszystko będzie można zobaczyć na czwartych targach ślubnych, które odbędą się w niedzielę w restauracji Altamira.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat