Artykuły do tagu: Prezent

Można było sobie porzucać, poćwiczyć i poprawić morale - przecież odniesiono bardzo wysokie zwycięstwo z reprezentacją innego kraju. Tym krajem są Stany Zjednoczone, które swoją kadrę stworzyły z nastolatek. Te w piłkę ręczną próbują opanować od kilkunastu miesięcy. Na polską reprezentację na razie to za mało.
Piotrkowskie Targi
Dla miłośników domowego ogródka to z pewnością dobra wiadomość. 19 kwietnia odbędą się IV Piotrkowskie Targi "Pamiętajmy o ogrodach". W ofercie targów znajdzie się prezentacja i sprzedaż m.in. nasion, sadzonek, a także sprzętu ogrodniczego do aranżacji ogrodów. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem w programie znalazła się również prezentacja ofert agroturystycznych, rękodzieła ludowego oraz konkursy.
Ośrodek Szkolenia Kierowców Delta w Piotrkowie organizuje w najbliższą sobotę (28-ego czerwca) happening pod hasłem "Z nami bezpieczniej". Akcja odbędzie się w godzinach od 9:00 do 15:00 przy Centrum Handlowym Echo.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat