Artykuły do tagu: Prezent

Blisko 300 dzieci otrzymało świąteczne podarunki
W minioną sobotę, 19 grudnia, już po raz kolejny Elżbieta Radziszewska, poseł na Sejm RP, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie zorganizowała "Serduszkową Choinkę" dla dzieci z rodzin wielodzietnych z Piotrkowa. Choinka odbyła się w kościele farnym i wzięło w niej udział blisko 300 dzieci.
Świąteczne podarunki dla piotrkowskiej rodziny
22 grudnia piotrkowskie struktury Forum Młodych Ludowców przy współpracy ze Związkiem Młodzieży Wiejskiej obdarowali prezentami świątecznymi jedną z rodzin mieszkającą w Piotrkowie Trybunalskim.
Świąteczne przyjemności w Focus Mall
W okresie przedświątecznym klienci piotrkowskiej galerii mogą korzystać z kilku atrakcji. W tym roku w Focusie zagościła nowa bożonarodzeniowa dekoracja. Jednym z jej elementów jest choinka oraz sanie z reniferami, w których można zrobić sobie zdjęcie.
Święta zamiast zapłaconego czynszu?
Polacy w grudniu, zamiast opłacać rachunki, kupują prezenty – wynika z badań Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Ankietowani mówią, że właśnie w okolicach świąt Bożego Narodzenia mają największe problemy z uregulowaniem bieżących płatności. Wydrenowane zakupowym szaleństwem budżety domowe dochodzą do siebie dopiero... w marcu.
Jak to z tym prezentem jest?
Co zrobić, gdy w liście do Mikołaja nasza pociecha poprosi o żywe zwierzątko? - Nie bójmy się tego rodzaju prezentów. Już nie od dziś wiadomo, że opieka nad zwierzakiem to świetna szkoła sumienności, odpowiedzialności oraz empatii. Nieśmiałe dzieci zyskują w ten sposób pewność siebie i otwierają się na świat – radzi właścicielka sklepu zoologicznego Aligator ze Skweru Handlowego.
Wszystko w Twoich rękach, czyli o świątecznych prezentach...
Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Retoryczne pytanie… Na urodziny, imieniny, dzień chłopaka, dziewczyny czy też leśnika. Na gwiazdkę, jajeczko oraz Walentynki. Zapewne większość z nas z przyjemnością także obdarowuje – przecież to takie miłe, satysfakcjonujące, kiedy podekscytowani milusińscy z radością wyciągają kolejne prezenty spod choinki, a narzeczony promienieje i jest pod wrażeniem wyjątkowo trafionego podarunku. No właśnie… wszystko pięknie, ale wybór, decyzja i zakup to już zdecydowanie większe wyzwanie.
Polska - Finlandia na piotrkowskim stadionie już we wtorek
Kibice, którzy przyjdą we wtorek na mecz reprezentacji młodzieżowych U-18 Polska - Finlandia, który odbędzie się na Stadionie Miejskim „Concordia” w Piotrkowie na pewno nie będą się nudzić.
Polska – Finlandia – trwają przygotowania do meczu
1 kwietnia na stadionie Concordii spotkają się młodzieżowe reprezentacje (U-18) Polski i Finlandii w piłce nożnej - taką wiadomość przekazał w środę (26 lutego) Edward Potok, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który gościł w piotrkowskim magistracie.
Mała Tosia obdarowana prezentami
Moc prezentów otrzymała mała Tosia Ungier, pierwsze dziecko, które urodziło się w tym roku w Piotrkowie.
23.12.2013 09:15
Skarpety ponad wszystkim
Jak co roku słuchacze magazynu Magiel w Strefie FM wzięli udział w świątecznym plebiscycie na najbardziej i najmniej oczekiwany prezent pod choinkę. W ubiegłym roku w pierwszej kategorii wygrał laptop, w drugiej skarpety. Jak jest w tym?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat