Artykuły do tagu: PrawoiSprawiedliwość

Posada w spółce skarbu państwa czy lokalna polityka?
Prezes PiS Jarosław Kaczyński po posiedzeniu Komitetu Politycznego partii oświadczył, że nie da się łączyć kariery samorządowca z pracą w państwowych spółkach. A to oznacza, że takie osoby nie będą mogły kandydować w jesiennych wyborach samorządowych. Czy dotyczy to także działaczy Prawa i Sprawiedliwości z naszego regionu?
Stanęli w obronie Sądu Najwyższego
Grupa piotrkowian we wtorkowy wieczór zebrała się przed gmachem sądu na znak protestu wobec przegłosowanej przez PiS ustawy, na mocy której 11 sędziów Sądu Najwyższego wraz z prezes Małgorzatą Gersdorf, która ma przejść w stan spoczynku przed upływem sześcioletniej kadencji.
Co dalej z S12 i pogłębianiem Pilicy? Politycy PiS na spotkaniu w Sulejowie
Pierwsze pieniądze na opracowanie planu i uzyskanie zezwolenia na budowę S12 już poszły. Nieco gorzej wygląda sprawa pogłębienia Pilicy. M.in. o tym rozmawiano podczas niedzielnego spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami. Do Sulejowa przyjechali minister środowiska Henryk Kowalczyk, były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz i poseł Robert Telus.
Prawo i Sprawiedliwość szykuje się do wyborów władz regionalnych
5 marca w Piotrkowie odbyło się spotkanie informacyjne z udziałem pełnomocnika PiS w powiecie piotrkowskim senatora Wiesława Dobkowskiego dotyczące wyborów do zarządu okręgu piotrkowskiego.
Spotkanie Antoniego Macierewicza z mieszkańcami Sulejowa
Tematem wizyty była praca posła w zespole parlamentarnym ds. zbadania katastrofy smoleńskiej, sprawy lokalne oraz wydarzenia bieżące w Polsce.
10 kwietnia w Sulejowie w Kościele pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego odbyły się uroczystości poświęcone 71 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 1 rocznicy katastrofy smoleńskiej
Sulejowski Komitet Prawa i Sprawiedliwości
Przedwczoraj w Sulejowie został utworzony Sulejowski Komitet Prawa i Sprawiedliwości. Utworzyli go członkowie i sympatycy tego ugrupowania z terenu gminy Sulejów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat