Artykuły do tagu: Prawa

7 września przed piotrkowskim sądem odbyła się kolejna odsłona procesu Roberta F.,26-letniego tomaszowianina, twórcy portalu antykomor.pl oskarżonego o znieważenie prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
Maszyny już się grzeją
Młodsza Asia zasiądzie za kierownicą ponad 200-kilogramowego transalpa 600V. Ewa pojedzie o 50 kilogramów lżejszym freewindem 650. W daleką podróż na Bałkany wyruszają już 29 sierpnia. Godzina dokładnie nie jest jeszcze ustalona, ale najważniejsze przygotowania już za nimi.
Nagrywanie rozpraw sądowych już od września?
Prawdopodobnie we wrześniu z piotrkowskim sądzie rozpocznie się nagrywanie rozpraw sądowych. Na każdej sali znajdą się dwie kamery – jedna skierowana na całą salę i druga skierowana wyłącznie na stanowisko świadka.
Dwie kobiety podbiją Bałkany na motocyklach
„Bałkany po raz pierwszy” to wyprawa motocyklowa dwóch młodych posiadaczek kategorii „A”, które chcą urzeczywistniać swoje marzenia o podróżowaniu w nieznane. Pomysłodawczynią wyprawy jest Asia Jankowska ze Złotoryi, która w tym roku zdała maturę. Z kolei piotrkowianka Ewa Pawlikowska (25l.) postanowiła do niej dołączyć - W końcu...co dwie głowy to nie jedna! - mówią dziewczyny.
Kajakami popłyną z Piotrkowa do Warszawy
"Piotrków na szczycie – bieg pokoleń " to hasło towarzyszące 14 śmiałkom, którzy kajakami chcą popłynąć do Warszawy z Piotrkowa. – W ten sposób uczcimy 795 rocznicę pierwszej wzmianki o mieście Piotrkowie - mówi Wojciech Drząszcz, organizator wyprawy, a zarazem jeden z jej uczestników.
"Piotrków na szczycie" to hasło towarzyszące 14 śmiałkom, którzy mają zamiar kajakami przepłynąć trasę z Piotrkowa do Warszawy, a drogę powrotną przebyć na rowerach. - W ten sposób chcemy uczcić 795. rocznicę pierwszej wzmianki o mieście Piotrkowie - mówi Wojciech Drząszcz, organizator wyprawy, a zarazem jeden z jej uczestników.

Wszystko wskazuje na to, że uczniowie miejscowego gimnazjum skorzystają z obiektu jeszcze w tym roku szkolnym.
W poniedziałek przywrócony został ruch pociągów po jednym torze na trasie w Babach.
Moszczenica: Wyprawa po Pilicy
Czterdzieści osób uczestniczyło w spływie kajakowym zorganizowanym przez GOK w Moszczenicy na trasie Przedbórz - Łęg Ręczyński.
Spędzi dwa i pół miesiąca w Indiach, by pojeździć na rowerze...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat