Artykuły do tagu: Prawa

Dwie kobiety podbiją Bałkany na motocyklach
„Bałkany po raz pierwszy” to wyprawa motocyklowa dwóch młodych posiadaczek kategorii „A”, które chcą urzeczywistniać swoje marzenia o podróżowaniu w nieznane. Pomysłodawczynią wyprawy jest Asia Jankowska ze Złotoryi, która w tym roku zdała maturę. Z kolei piotrkowianka Ewa Pawlikowska (25l.) postanowiła do niej dołączyć - W końcu...co dwie głowy to nie jedna! - mówią dziewczyny.
Kajakami popłyną z Piotrkowa do Warszawy
"Piotrków na szczycie – bieg pokoleń " to hasło towarzyszące 14 śmiałkom, którzy kajakami chcą popłynąć do Warszawy z Piotrkowa. – W ten sposób uczcimy 795 rocznicę pierwszej wzmianki o mieście Piotrkowie - mówi Wojciech Drząszcz, organizator wyprawy, a zarazem jeden z jej uczestników.
"Piotrków na szczycie" to hasło towarzyszące 14 śmiałkom, którzy mają zamiar kajakami przepłynąć trasę z Piotrkowa do Warszawy, a drogę powrotną przebyć na rowerach. - W ten sposób chcemy uczcić 795. rocznicę pierwszej wzmianki o mieście Piotrkowie - mówi Wojciech Drząszcz, organizator wyprawy, a zarazem jeden z jej uczestników.

Wszystko wskazuje na to, że uczniowie miejscowego gimnazjum skorzystają z obiektu jeszcze w tym roku szkolnym.
W poniedziałek przywrócony został ruch pociągów po jednym torze na trasie w Babach.
Moszczenica: Wyprawa po Pilicy
Czterdzieści osób uczestniczyło w spływie kajakowym zorganizowanym przez GOK w Moszczenicy na trasie Przedbórz - Łęg Ręczyński.
Spędzi dwa i pół miesiąca w Indiach, by pojeździć na rowerze...
Piotrkowianie: Zdobyliśmy swój szczyt
Przeszywający wiatr i śnieg po pas – na typowo zimowe warunki natrafiła piotrkowska grupa alpinistyczna, która na początku sierpnia wyruszyła zdobyć Mont Blanc. Szczytu nie udało się osiągnąć, ale ekipa i tak jest bardzo zadowolona. – Nie mieliśmy po prostu szczęścia – pogoda pokrzyżowała nam plany – mówią.
Piotrkowianie wyruszyli na Mont Blanc
12 sierpnia sprzed piotrkowskiego magistratu wyruszyła ośmioosobowa grupa mieszkańców naszego miasta, którzy zamierzają zdobyć najwyższy szczyt Alp.
Chcą wejść na „Dach Europy”
Grupa ośmiu piotrkowian zamierza zaatakować najwyższą górę Europy - francuski Mont Blanc - liczący, według ostatnich pomiarów, dokładnie 4810 metrów nad poziomem morza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat