Artykuły do tagu: Prawa

Kto odpowiada za stan piotrkowskich ulic?
Okazuje się, że największym dewastatorem nawierzchni są Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja. Uważa tak Krzysztof Byczyński, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Piotrkowianin przygotowuje wyprawę na Elbrus
W maju poprowadził wyprawę na Ararat. Teraz przygotowuje się do wejścia na Elbrus. Piotrkowianin, Jerzy Krawczyk, jak sam mówi kocha góry, na ich szczytach odnajduje poczucie absolutu, walczy z własną słabością i kontempluje piękno przyrody.
Kto naprawi drogę w Michałowie?
Nadal nie wiadomo, kto naprawi drogę w Michałowie zniszczoną przez ciężki sprzęt podczas budowy ekspresowej "ósemki".
Piotrków: Będą łatać szkolne dziury
Dziurawy dach w III LO, niedocieplone ściany, okna do wymiany. Piotrkowskie szkoły czekają poważne inwestycje. Część z nich wykonana zostanie już w tym roku.
Piotrków: Ulica Kręta do poprawki
Niedawno oddana do użytku, a już wymagała napraw. Mowa o ulicy Krętej w Piotrkowie, na której konieczne było dokonanie kilku kosmetycznych poprawek.
Śnieg pada, drogowcy łatają dziury
Łatanie dziur na skrzyżowaniu Sikorskiego-Armii Krajowej-Piłsudskiego, na którym doszło dziś do karambolu z udziałem czterech pojazdów odbywa się na zlecenie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie.
Maraton Pisania Listów Amnesty International odbywa się co roku w okolicach 10 grudnia, kiedy świętujemy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. W tym roku odbędzie się już po raz dwunasty - 1 i 3 grudnia. W czasie Maratonu przez 24 godziny pisane są ręcznie listy w obronie kilkunastu konkretnych osób lub grup osób, których prawa człowieka zostały złamane. Listy będziemy również pisać w Piotrkowie przez 12 godzin w klubie Spirala 1 grudnia i 3 grudnia w Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Krótsze rozprawy w wydziale pracy piotrkowskiego sądu. Od października wszystko, co dzieje się na sali rozpraw jest nagrywane - to znaczenie skróca trwanie procesu.
MZDiK: Dziury z piotrkowskich ulic nie znikną
Przy obecnej sytuacji finansowej nie ma szans na załatanie wszystkich ubytków w naszych drogach - mówi Krzysztof Byczyński, dyrektor MZDiK w Piotrkowie.
7 września przed piotrkowskim sądem odbyła się kolejna odsłona procesu Roberta F.,26-letniego tomaszowianina, twórcy portalu antykomor.pl oskarżonego o znieważenie prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat