Artykuły do tagu: Pozyczki

Pożyczka prywatna - na czym polega?
Czasem przychodzi taki moment, gdy potrzebujemy zaciągnąć kredyt, ale z różnych względów nie jesteśmy zainteresowani ofertą bankową czy pozabankową. W takiej sytuacji możemy posiłkować się kapitałem pozyskanym z pożyczki zaciągniętej od prywatnego inwestora. Czym różni się taki sposób finansowania od klasycznego kredytu? Czy jest to bezpieczne i opłacalne? Jak złożyć wniosek o pożyczkę prywatną?
Szybkie chwilówki online dla młodych
Niemal każdy student zdaje sobie sprawę, że samodzielne zarządzanie finansami bywa kłopotliwe. Wśród comiesięcznych wydatków znajdują się nie tylko opłacenie stancji, wyżywienie, zakup biletów komunikacji miejskiej, ale też inwestycje w pomoce naukowe, książki, opracowania. Poza tym w życiu studenta nie brakuje nieprzewidzianych wydatków, związanych chociażby z wyjazdami integracyjnymi, zakupami czy koniecznością podróży do domu rodzinnego oddalonego nierzadko o kilkaset kilometrów. Ratunkiem w takich sytuacjach może być zaciągnięcie pożyczki.
finanse, pożyczki np. Jak być świadomym pożyczkobiorcą?
Przed dokonaniem ostatecznej transakcji z firmą pożyczkową konieczne jest nie tylko wnikliwe czytanie ofert, ale też wszystkich towarzyszących im dokumentów. Rodzaj oferowanych usług jest tak szeroki, że bez dokładnej analizy trudno dopasować pożyczkę najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom. Trzeba też zwrócić uwagę na to, by pożyczka była dopasowana do naszych faktycznych możliwości, w przeciwnym razie możemy wpaść w spiralę zadłużenia. Należy sprawdzić wiarygodność firmy, na której usługi się zdecydujemy. Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować jej autentyczności, nie zawierajmy transakcji. Instytucje finansowe rzeczywiście funkcjonujące są zarejestrowane w bazie RFP, z którą każdy konsument może się zapoznać.
Ile możesz zaoszczędzić, porównując oferty pożyczek
Jak zapłacić mniej za pożyczkę? Być może zdziwisz się, że wiele zależy od Ciebie. Wystarczy kilka minut zaangażowania i w kieszeni zostawiasz tak potrzebną gotówkę. Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić w niezwykle prosty sposób.
KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście
Obecnie czas obsługi jest bardzo ważny dla każdego Klienta. Z tego względu coraz częściej wybierane są oferty dostępne online. Dla wielu Klientów jeszcze bardziej istotne jest zaufanie do firmy, która świadczy usługi. Nie wszyscy są przekonani do zawierania umów dotyczących takich produktów jak: pożyczka lub ubezpieczenie na odległość.
Sztuka taniego pożyczania pieniędzy
Pożyczyć pieniądze w dzisiejszych czasach wcale nie jest trudno. Co innego jednak zrobić to z głową i nie stracić przy tym na zbyt dużych prowizjach czy odsetkach. Poznaj kilka sposobów, które pozwolą Ci uzyskać tanie i korzystne pożyczki.
Pożyczki z projektu Jeremie 2 już dostępne w województwie łódzkim
Właśnie rusza kontynuacja inicjatywy JEREMIE, w ramach której finansowanie dotychczas otrzymało blisko 3 tysiące firm z regionu. Wsparcie w ramach projektu realizowanego pod nazwą Jeremie 2, oprócz przedsiębiorców, otrzymają także osoby bezrobotne zamierzające założyć swój biznes!
Jakie kursy warto zrobić ?
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz zdobywanie nowych umiejętności jest bardzo istotne gdy zależy nam na rozwoju naszej kariery i, co za tym idzie, większych zarobkach. Najlepszą metodą, aby poszerzać zakres swoich kompetencji, jest uczestnictwo w różnego rodzaju kursach, sympozjach czy konferencjach. Zatem jakie kursy warto zrobić, aby przełożyły się one na nasz przyszły sukces zawodowy ?
Pożyczki z negatywną historią kredytową
Zaległości w spłacie innych zobowiązań to jedna z najczęstszych przyczyn negatywnej decyzji kredytowej w banku. W takich sytuacjach Klienci najczęściej udają się do pozabankowych firm pożyczkowych. Jak wybrać bezpieczną ofertę?
Jak zweryfikować firmę pożyczkową?
Pożyczka, nawet ta udzielana w 15 minut, to poważna sprawa. Powiększający się z każdym rokiem rynek parabanków i firm pożyczkowych nie tylko oznacza duży wybór ofert, ale również większe prawdopodobieństwo, że trafimy na nieuczciwego pożyczkodawcę. Nieuwaga lub, co gorsze nierzetelność firmy pożyczkowej, może narobić nam poważnych kłopotów, a nawet doprowadzić do bankructwa. Na szczęście, istnieje kilka możliwości, które pomogą nam zweryfikować wiarygodność firmy udzielającej pożyczek i jednocześnie pomóc nam w wyborze najlepszej oferty pożyczkowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat