Artykuły do tagu: Pozar

Powiat piotrkowski wsparł organizacje pozarządowe
Przedstawiciele organizacji pozarządowych zajmujący się m.in. kulturą, ochroną dziedzictwa narodowego, dziedzictwa przyrodniczego czy ochroną promocji zdrowia odebrali we wtorek (6 sierpnia) z rąk starosty piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka umowy, na mocy których otrzymają dofinansowanie na realizację swoich zadań. W sumie powiat przekazał kilku organizacjom kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Ile na Interakcje, ile na kapele podwórkowe? Prezydent Piotrkowa przyznał pieniądze organizacjom pozarządowym
Prezydent miasta podzielił pieniądze przeznaczone na wsparcie organizacji pozarządowych na zadania z zakresu kultury w 2019 roku.
Pożar w zakładzie stolarskim w Babach
W niedziele około godziny 17.00 doszło do pożaru w zakładzie stolarskim w miejscowości Baby w gminie Moszczenica.
Pożar elektrowni wiatrowej
Spłonęła jedna z elektrowni wiatrowych zlokalizowanych w Oprzężowie w gminie Wola Krzysztoporska.
Alarm pożarowy na dworcu kolejowym
Zgłoszenie o pojawieniu się pożaru wpłynęło w czwartek wieczorem do stanowiska kierowania straży pożarnej w Piotrkowie. Sygnał pochodził z czujki monitoringu. Na miejsce natychmiast zadysponowano trzy zastępy strażaków.
Pożar domu na Garbarskiej
W piątek po południu, strażacy gasili pożar drewnianego domu przy ulicy Garbarskiej w Piotrkowie. Ogień zauważył jeden z przechodniów. Tylko błyskawiczna akcja strażaków, pozwoliła na uratowanie budynku.
Pożar pustostanu przy Narutowicza
W sobotę po południu wybuchł pożar w kamienicy przy Narutowicza w Piotrkowie. Z żywiołem walczyło siedem zastępów straży pożarnej.
Wyciek gazu na Starym Mieście
Podczas prac ziemnych na Starym Mieście w Piotrkowie operator koparki uszkodził gazociąg. Na szczęście wyciek szybko opanowano. Na miejsce przybyło pogotowie gazowe oraz straż pożarna.
Kabarety i kapele podwórkowe dostaną najwięcej
Prezydent miasta podzielił pieniądze przeznaczone na wsparcie dla organizacji pozarządowych w Piotrkowie. Największe sumy przeznaczone zostaną na organizację Trybunałów Kabaretowych (Festiwal Uśmiechu) oraz na Festiwal Kapel Podwórkowych. Kto jeszcze, na co i ile dostanie?
Pożar na A1. Spłonęło sześć aut
Kilka minut przed godz. 20.00 w sobotę na autostradzie A1 doszło do pożaru lawety.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat