Artykuły do tagu: PowiatPiotrkowski

Zakład przeszkadza wolborzanom?
Część mieszkańców ulic Kitowicza i Reymonta w Wolborzu znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu Fadrew Komponenty - w którym produkuje się półfabrykanty dla przemysłu meblarskiego - skarży się na nadmierny hałas i zapylenie związane z jego funkcjonowaniem.
Poznaj kandydatów do Rady Powiatu Piotrkowskiego
Znamy już wszystkich kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Piotrkowskiego. Zarejestrowanych zostało 6 komitetów: PSL, Nasza Ziemia Piotrkowska, PiS, Koalicja Samorządowa, Przymierze Samorządowe, Przyjazny Powiat. Na liście jednego z nich znalazł się obecny wójt Aleksandrowa Dionizy Głowacki, a to oznacza, że nie będzie ubiegał się o reelekcję w swojej gminie.
Zderzenie trzech aut na wysokości Longinówki
Trzy samochody osobowe zderzyły się na drodze nr 91 na wysokości Longinówki.
Zespół Masters gwiazdą dożynek powiatowych
W niedzielę na stadionie sportowym w Rozprzy odbędą się dożynki powiatu piotrkowskiego. Wieczorem wystąpi zespół Masters.
Ranking najlepszych zespołów weselnych
Nie ma wesela bez muzyki, nie ma muzyki bez zespołu, ewentualnie didżeja. W radiowym Maglu przeprowadzono ranking najlepszych kapel weselnych.
Seria włamań w gminie Sulejów
Do czterech kradzieży z włamaniem doszło w ciągu ostatnich trzech tygodni w gminie Sulejów. Celem złodziei były punkty usługowe i gastronomiczne.
W Sulejowie uczcili pamięć ofiar
Mieszkańcy Sulejowa uczcili rocznicę zbombardowania miasta podczas II wojny światowej. Od tych dramatycznych wydarzeń minęło już 79 lat, ale pamięć o nich jest wciąż żywa.
Rada Seniorów Powiatu Piotrkowskiego odbyła pierwsze posiedzenie
Rada Seniorów to nowo powstały organ doradczy i opiniodawczy, który będzie funkcjonować przy Starostwie Powiatowym.W jej skład wchodzą przedstawiciele każdej z gmin zarekomendowani przez organizacje działające na rzecz seniorów.
Honorowe krwiodawstwo we wrześniu
Cztery akcje zbiórki krwi zostaną zorganizowane we wrześniu w naszym regionie. Pierwsza w najbliższą niedzielę (9 września) w godz. 10.00 – 13.00 we Włodzimierzowie przy parafii NMP Królowej Polski przy ul. Łęczyńskiej 31.
Komitety w Piotrkowie i powiecie już zarejestrowane
Do wyborów samorządowych zostały 53 dni. W poniedziałek 27 sierpnia minął termin zawiadomienia odpowiednio Państwowej Komisji Wyborczej lub właściwego komisarza wyborczego (w zależności od skali działania i rodzaju komitetów wyborczych) o utworzeniu komitetu. Cztery komitety wyborcze wyborców zostały zarejestrowane na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat