Artykuły do tagu: PowiatBelchatowski

Zderzenie autobusu z traktorem. Ranna 10-latka
10-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego została ranna w zderzeniu autobusu z ciągnikiem rolniczym w Zagadkach (gmina Szczerców, powiat bełchatowski).
11.09.2014 08:31
Rusza remont na DK8
Rozpoczynają się prace związane z remontem 3,5-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 8 między Bełchatowem i Klukami.
05.09.2014 13:16
DK8 będzie remontowana
Droga krajowa nr 8 na terenie powiatu bełchatowskiego będzie remontowana, prace rozpocząć się mają jeszcze w tym miesiącu. Remont odcinka Bełchatów – Kluki wykonywać będzie firma z Piotrkowa Trybunalskiego za kwotę 4 mln 78 tys. 403 zł.
Uderzyła w drzewo, zginęła na miejscu
36-letnia kobieta, kierująca seatem, zginęła w wypadku drogowym w Łęczycy w gminie Drużbice.
Potrącony przez tira 36-latek zginął w wypadku w Zwierzyńcu w gminie Drużbice w powiecie bełchatowskim. Policjanci ustalają przyczynę tragicznego zdarzenia.
Łękińsko. Dożynki powiatowo – gminne
W tym roku dożynki powiatu bełchatowskiego zawitały do gminy Kleszczów a konkretnie do Łękińska. Oprócz tradycyjnego korowodu i prezentacji wieńców nie zabrakło także koncertów. Dla publiczności zaśpiewała m.in. Urszula.
Droga Kącik – Mzurki nadal dewastowana przez tiry
- Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego nie podejmuje żadnych działań, by zakończyć sprawę związaną z droga powiatową Kącik - Mzurki - powiedział podczas konferencji prasowej starosta bełchatowski. Kilka lat temu decyzją prezydenta miasta zakazano przejazdu tirów przez Piotrków, przez co ruch tranzytowy pojazdów przez drogę powiatu bełchatowskiego, stał się znacznie większy.
W niedzielę (9 czerwca) w Łękawie (gmina Bełchatów) odbędą się obchody 90-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękawie połączone z Powiatowymi Obchodami Dnia Strażaka.
Szczerców: Kłusownicy wpadli w zasadzkę
Policjanci ze Szczercowa wykryli kłusowniczą zasadzkę na zwierzęta i… zastawili swoją – na kłusowników. Wpadli w nią ojciec z synem, mieszkańcy gminy Szczerców. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Powiat bełchatowski: Tragiczny wypadek w Osinach
Tragiczny wypadek drogowy w powiecie bełchatowskim w miejscowości Osiny (gmina Szczerców). Jedna osoba nie żyje, a pięć zostało rannych w wyniku zderzenia VW Golfa z busem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat