Artykuły do tagu: Powiat Piotrkowski

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła pieszego
Do tragicznego wypadku doszło w piątek po godzinie 4 rano w Przygłowie, na krajowej "dwunastce" między Piotrkowem a Sulejowem. 67-letni mężczyzna, potrącony przez ciężarówkę zginął na miejscu.
Sytuacja ekonomiczna powiatu piotrkowskiego nadal nie jest najlepsza
Wpływ na to mają utrzymujące się obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. To m.in. z tego powodu wpływy do budżetu piotrkowskiego starostwa nadal są niskie - przyznaje starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak.
Hodowcy trzody chlewnej i pracownik Agencji Rynku Rolnego wyłudzili ponad 1 mln dotacji
Na terenie powiatów piotrkowskiego i bełchatowskiego policjanci zatrzymali cztery osoby, w tym byłego już pracownika Agencji Rynku Rolnego. Wszyscy podejrzani są o wyłudzenie łącznie blisko 1 mln 300 tys. zł dotacji unijnych. Funkcjonariusz publiczny podejrzany jest o przekroczenie swoich uprawnień lub niedopełnienie obowiązków, czym działał na szkodę interesu publicznego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, grozi mu do 10 lat więzienia. Rolnikom za wyłudzenie grozi do 8 lat.
Dni Honorowego Krwiodawstwa w naszym regionie
Dni Honorowego Krwiodawstwa obchodzimy w Polsce w dniach 22 – 26 listopada od 1972 r. Z tej okazji Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Piotrkowie Trybunalskim składa wszystkim honorowym dawcom krwi, pracownikom Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa życzenia zdrowia, szczęścia oraz pomyślności, zapraszając jednocześnie do udziału w kolejnych zbiórkach krwi, które w listopadzie odbędą się w naszym regionie.
Zderzenie trzech pojazdów na A1. Jedna osoba nie żyje
Osobówka, dostawczak oraz ciężarówka zderzyły się na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Brzoza w powiecie piotrkowskim. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.
Listopadowe zbiórki krwi w naszym regionie
Cztery akcje honorowej zbiórki krwi odbędą się w listopadzie w naszym regionie. Pierwsza w najbliższą niedzielę 8 listopada w sali OSP w Rozprzy (Rynek 28) w godz. 10.00 – 13.00.
Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 60-latek nie żyje
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek po godz. 17 na drodze w miejscowości Skotniki w gminie Aleksandrów.
Znów rekordowa liczba nowych zakażeń w Łódzkiem
W województwie łódzkim są 1423 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 192 osoby wyzdrowiały.
Czwartkowy raport wojewody. Ile nowych zakażeń SARS-CoV-2?
880 - tyle nowych zakażeń SARS-CoV-2 odnotowano minionej doby w naszym województwie. Służby wojewody informują też o kolejnych zgonach osób zakażonych koronawirusem.
Zmiany w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Piotrkowie
W trosce o zdrowie mieszkańców powiatu i pracowników Starostwa Powiatowego w Piotrkowie, starosta Piotr Wojtysiak wprowadził nowe zasady obsługi interesantów. Związane jest to z utrzymującą się wysoką liczbą zakażeń koronawirusem w naszym regionie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat