Artykuły do tagu: Postanowienia

Jak spełnić swoje marzenia w 2021 roku? Pomocne mogą okazać się wróżby online.
Chyba każdy z nas lubi marzyć, a nadejście Nowego Roku to dobra okazja ku temu, by choć część z tych pragnień wreszcie zrealizować. Jeśli chcecie, by w 2021 roku Wasze życie faktycznie stało się lepsze, już dziś zacznijcie poprawianie jego jakości. Ale jak się za to zabrać? Warto zasięgnąć rady u doświadczonej wróżki, która przedstawi wachlarz możliwości, jakie stwarzać Ci będzie rok 2021. Może to właśnie dzięki wróżbom online unikniesz wielu błędów i ustrzeżesz się przed przykrymi wydarzeniami w Nowym Roku?
Rezygnacja z jedzenia mięsa to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych
Trendy żywieniowe wskazują, że dieta roślinna będzie w nadchodzącym roku święcić triumfy. Nie dziwi zatem fakt, że porzucenie mięsa, przynajmniej na jakiś czas, znalazło się na szczycie postanowień noworocznych. Trend jest tak silny, że na Zachodzie styczeń zyskał nowe miano - veganuary.
Jak podtrzymać postanowienia noworoczne?
Co roku jest tak samo, robisz sobie listę postanowień noworocznych i do pierwszego dnia roku, jesteś przekonany, że tym razem ci się uda. Jednak zazwyczaj jest zupełnie inaczej niż planujemy i jedynie na postanowieniach się kończy. Ten problem dotyczy wielu osób i niestety większości z nas nie udaje się osiągnąć wyznaczonych celów. Jak to zmienić? Czy da się w ogóle coś z tym zrobić?
Postanowienia łatwe do spełnienia – schudnę!
Nowy rok to doskonała okazja do zmian! Pozbycie się nadmiernych kilogramów obok rzucenia palenia to chyba najczęstsze z podejmowanych postanowień. Cel jest słuszny, ponieważ w zgrabnej sylwetce czujemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Zmianie ulega samopoczucie fizyczne oraz stan zdrowia, więc bez dwóch zdań odchudzać się warto! Pełni zapału przystępujemy więc do nowych wyzwań, jednak z upływem dni często je porzucamy „na później”. Jak tym razem dotrzymać noworocznych postanowień?
Więcej biegać, zgolić wąsy
Jakie postanowienia na 2015 rok składają znani piotrkowianie i mieszkańcy regionu?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat