Artykuły do tagu: Postępowanie

Plakaty i transparenty zniknęły. Policja wszczęła postępowanie
Plakaty, banery i transparenty związane ze strajkiem kobiet w Piotrkowie, które zostały umieszczone przed biurem PiS w Rynku Trybunalskim zniknęły. Zabezpieczyła je policja, ponieważ prowadzi postępowanie dotyczące obrazy uczuć religijnych.
Pomnik nie został znieważony. Policja szuka sprawcy kradzieży flagi
Piotrkowska policja umorzyła postępowanie w sprawie ewentualnego znieważenia pomnika Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, do którego miało dojść podczas sierpniowego happeningu przed budynkiem I Liceum Ogólnokształcącego. Prowadzi natomiast czynności w sprawie mężczyzny, który używał wulgaryzmów w kierunku uczestników spotkania i ukradł tęczową flagę.
Piotrków: zwłoki w kontenerze przy ul. Wojska Polskiego
Zwłoki mężczyzny znaleźli funkcjonariusze z piotrkowskiej Komendy Miejskiej Policji w czwartek (6 grudnia) około 22.00. Ciało znajdowało się w kontenerze na śmieci przy ul. Wojska Polskiego.
Wojewoda prowadzi postępowanie w sprawie
Wojewoda łódzki prowadzi postępowanie nadzorcze w sprawie trzech piotrkowskich uchwał dotyczących sprzedaży alkoholu. Wszystko przez poważne zastrzeżenia do ich treści. Na nieścisłości w uchwałach uwagę zwracał także radny Tomasz Sokalski, który zaskarżył uchwały do wojewody.
Pożar kamienicy w al. 3 Maja - postępowanie umorzone
Postępowanie w sprawie pożaru kamienicy w al. 3 maja w Piotrkowie zostało umorzone.
Skontaktuj się z policją w sprawie punktu kasowego!
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim proszą o kontakt wszystkie osoby, które do tej pory nie złożył jeszcze zeznań w sprawie przywłaszczenia pieniędzy przez osobę prowadzącą punkt kasowy przy ulicy Garbarskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
MZDiK finansował kampanię prezydenta?
Piotrkowska prokuratura wszczęła śledztwa z Urzędem Miasta w tle. Śledczy sprawdzą, czy kampania prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka była nielegalnie finansowana oraz, czy dyrektor MOK-u zawierała niekorzystne umowy dla swojej placówki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat