Artykuły do tagu: Porządek

Za wiosenne porządki możesz zapłacić mandat
Rozpoczął się czas wiosennych porządków w przydomowych ogródkach, ogrodach działkowych i posesjach. Tradycyjnie też pojawia się dym z ognisk, mieszkańcy spalają bowiem zebrane gałęzie, liście i inne odpady. Uwaga! Grozi za to mandat karny.
Jesienne sprzątanie grobów podczas akcji
W minioną sobotę piotrkowski Oddział PTTK zorganizował kolejną akcję non-profit. Skierowana była ona do dzieci i młodzieży. Celem statutowo-programowej akcji „Płomyk pamięci”, było jesienne sprzątanie grobów.
Na rowerach patrolują miasto
To już drugi sezon letni, kiedy policyjne patrole rowerowe pełnią służbę na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.
Na rowerach patrolują miasto
To już drugi sezon letni, kiedy policyjne patrole rowerowe pełnią służbę na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.
27.04.2014 11:24
W bramie można pić?
Na podwórku, w bramie, przed blokiem - w tych miejscach za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym nikt nas (teoretycznie) ukarać nie może. Gdzie tak naprawdę można pić, a gdzie nie?
Jak informuje firma sprzątająca, piach uprzątnięty jest już w centrum miasta. Jednak na ulicach, poza tak zwaną "strefą zero", piach jeszcze zalega. Tak jest na przykład na ulicy Migdałowej.
Parkowe alejki toną w liściach
Park im. ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie nie wygląda najlepiej. Nie chodzi tylko o stan ławek, czy konieczny remont alejek. Cześć piotrkowskiego parku, zwłaszcza ta przy ogrodzie botanicznym, wygląda jakby ktoś o niej zapomniał.
Mieszkańcy dziękują urzędnikom
- Dziękujemy urzędowi miasta za to, że tam, gdzie nie wylano w tym roku asfaltu - w zamian położono ładny, barwny dywan z liści - napisał w liście do redakcji Aman - użytkownik portalu ePiotrkow.pl.
Śmieci witają wjeżdżających do Piotrkowa
Od kilkunastu dni, tuż za tablicą „Piotrków wita” (przy wjeździe od strony Sulejowa), na pasie zieleni zalega masa śmieci. Dlaczego nie zostały sprzątnięte i kto za to odpowiada?
Miejskie służby mają porządek w nosie?
Piotrkowski radny Jan Dziemdziora nie chciał robić afery i o przewróconym słupku na ul. Krętej nikogo nie informował. Liczył, że odpowiednie osoby zajmą się sprawą. Po kilku miesiącach okazało się, że się przeliczył.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat