Artykuły do tagu: Portal

Odpadowy portal dla mieszkańców Piotrkowa
Nie pamiętasz czy zapłaciłeś za odpady? A może chcesz sprawdzić dane w deklaracji „śmieciowej”? Teraz możesz to zrobić dzięki portalowi www.odpady.piotrkow.pl.
Najpopularniejsze artykuły w 2019 roku
Kończy się 2019 rok, a my przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie artykułów, które najbardziej przyciągnęły Waszą uwagę. Pisaliśmy o sprawach istotnych dla mieszkańców Piotrkowa i regionu, staraliśmy się informować akcjach pomocowych dla osób potrzebujących i chorych, niestety informowaliśmy także o tragicznych wypadkach, szczególnie na krajowej „dwunastce”.
Mediateka wśród Top Inwestycji Komunalnych 2019
Piotrkowska Mediateka została doceniona przez Radę Konsultacyjną konkursu Top Inwestycje Komunalne 2019 organizowanego przez Portal Samorządowy. Zgłoszenia do rywalizacji nadsyłano od grudnia ubiegłego roku, a po ich skompletowaniu Rada wybrała najlepsze z nich.
Najpopularniejsze newsy w 2016 roku
Blisko 22 miliony - tyle razy w 2016 roku internauci odwiedzili portal ePiotrkow.pl. Które informacje cieszyły się największą popularnością ?
Ponad 18 milionów odsłon portalu!
Portal epiotrkow.pl to prawdopodobnie najczęściej odwiedzana witryna internetowa w mieście i regionie. W ciągu minionego – 2015 roku – strona zanotowała ponad 18 milionów odsłon wynika z Google Analytics
Na portalu podsumowaliśmy 2015 rok.
Co się działo się na portalu w minionym roku ? Odpowiedź poniżej.
Siódme urodziny portalu epiotrkow.pl!
Ponad 20 tysięcy informacji, prawie 1,3 mln odsłon miesięcznie, niemal 200 tysięcy komentarzy – portal epiotrkow.pl obchodzi siódme urodziny.
Sfotografowaliście, przysłaliście, oceniliście - Miss Ruina 2013
Przez niemal dwa miesiące trwała wspólna, zorganizowana akcja radiowej audycji „Magiel” i portalu ePiotrkow.pl. Słuchacze i internauci mieli za zadanie wybranie najbardziej zaniedbanego budynku w Piotrkowie.
Nowy serwis portalu: za darmo!
Portal ePiotrkow.pl startuje z nowym serwisem, w którym można zamieścić ogłoszenie o przedmiocie, który chcemy oddać komuś Za Darmo.
Ósme Dyktando Trybunalskie już 22 maja
Ósme Dyktando Trybunalskie odbędzie się już 22 maja w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat