Artykuły do tagu: Poradnik

Sposoby na lepsze funkcjonowanie przedsiębiorstwa
Usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa wpływa na podniesienie efektywności pracy. Do sposobów polepszenia działalności firmy można zaliczyć właściwe promowanie przedsiębiorstwa i wdrożenie aplikacji z zakresu Business Intelligence.
Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w 3 prostych krokach
W dzisiejszych czasach duże znaczenie ma ochrona danych osobowych. Obecnie firmy i instytucje nie mogą swobodnie przetwarzać takich danych, o czym mówi RODO - Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.
20.12.2017 14:58
Jak urządzić taras
Nie ma wątpliwości, że bajeczne tarasy skutecznie zapierają dech w piersiach. Chcesz stworzyć aranżację jak ze snu? Zobacz, jak urządzić taras marzeń.
Co zrobić, kiedy zgubisz się w lesie?
Został jeszcze nieco ponad miesiąc do rozpoczęcia astronomicznej (22.09) i kalendarzowej (23.09) jesieni. Przełom drugiej i trzeciej pory roku to idealna okazja na leśne spacery (choć, gdy pogoda dopisuje, taka okazja zawsze jest dobra). Jednak oprócz możliwości relaksu i wyciszenia, spacer po lesie - niestety - niesie ze sobą spore niebezpieczeństwo. - Zgubiłeś się? Nie szkodzi - uspokajają Lasy Państwowe... I przy okazji zamieszczają ważny i cenny poradnik.
W jaki sposób pielęgnować akwarium?
Zdecydowałeś się założyć własne akwarium? To świetny pomysł, ponieważ akwarium to nie tylko rybki i wspaniałe hobby, ale również interesujący element wystroju wnętrza, który w zasadzie wszędzie świetnie się komponuje. Niemniej jednak, będzie ono ozdobą tylko wtedy, kiedy odpowiednio położymy nacisk na jego pielęgnację, bowiem w przeciwnym wypadku bardzo szybko może przestać wyglądać tak pięknie, jak na samym początku. Jak zatem pielęgnować swoje akwarium?
Jak mądrze wybrać ofertę, jeśli musimy wziąć kredyt na święta? [PORADNIK]
Jak wynika z analizy Biura Informacji Kredytowej, w poprzednich latach Polacy zaciągali w grudniu nawet o 1/3 więcej kredytów w porównaniu do średniej z III kwartału. Jeśli organizując święta musimy wspomóc się dodatkowym zastrzykiem gotówki, pamiętajmy o kilku podstawowych zasadach, które uchronią nas przed nadmiernym zadłużeniem.
Policjanci dostaną poradnik o seksizmie i mniejszościach
Jak w codziennej służbie respektować prawa człowieka, także tego o odmiennej kulturze, religii, wyglądzie? Policjantom ma w tym pomóc wydane właśnie kompendium pt. „Działania antydyskryminacyjne w jednostkach policji - praktyczny poradnik”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat