Artykuły do tagu: Polna

Dachowanie samochodu na rondzie w Piotrkowie
Polonez, którym kierował starszy mężczyzna, dachował. Do zdarzenia doszło w czwartek ok. 14.20 na rondzie Kostromska/Polna w Piotrkowie.
Kolizja na rondzie. Skoda uderzyła w quada
Do kolizji drogowej doszło w czwartek po godz. 16 na rondzie u zbiegu ul. Polnej i al. 800-lecia w Piotrkowie.
Widziałeś jak wybijali szyby w samochodach?
Policjanci wyjaśniają sprawę uszkodzenia mienia, do którego doszło w nocy z 28 na 29 marca na parkingu osiedlowym przy ulicy Polnej w Piotrkowie.
Kostromska/Polna: Potrącił 66-letnią kobietę
Na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy Kostromskiej z Polną w Piotrkowie doszło do potrącenia starszej kobiety.
Policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Piotrkowie poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 21 października 2014 roku około godziny 13.00.
Kierowcy wolą szybciej niż bezpieczniej?
Niedawno zmieniono organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Polnej i Armii Krajowej. Zaskoczeni kierowcy, chcąc przestrzegać przepisów, muszą skręcać w prawo. Na wprost nie można pojechać już ani od strony Kostromskiej, ani od Wojska Polskiego – co wśród kierowców wywołało wielkie oburzenie.
Groźny wypadek na Polnej. Kierowcy w szpitalu
Przed godziną 13.00 na skrzyżowaniu Polnej i Daniłowskiego w Piotrkowie doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa osobowe seaty.
55-latka potrącona na przejściu dla pieszych
55-letnia piotrkowianka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych, przez kierującego fiatem 73-latka.
Nie chcą uporządkować zachwaszczonego terenu
- Przy zbiegu ulicy Kostromskiej i Polnej po wschodniej stronie bloku przy ulicy Polnej nr 64 i południowej stronie zespołu garaży znajduje się teren o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych należący do miasta, który od wiosny nie jest utrzymywany w należytym stanie sanitarno-porządkowym - informuje naszą redakcję Jan Dziemdziora.
Prokuratura bada niebezpieczne chemikalia
Kilkadziesiąt ton niebezpiecznych chemikaliów nadal zalega na jednej z działek przy ulicy Polnej w Wolborzu. Czynności w sprawie prowadzi prokuratura.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat