Artykuły do tagu: Polcja

2019 na drogach Łódzkiego. Więcej ofiar śmiertelnych wypadków
3344 wypadków, o 415 mniej niż rok wcześniej. 4040 osób rannych, o 561 mniej niż w 2018. Więcej ofiar śmiertelnych - 239 (w 2018 - 228). Tak wygląda rok 2019 na drogach naszego województwa. Oznacza to, że choć wypadków było mniej, to były one tragiczniejsze w skutkach.
Wypadek w Szydłowie. Ranne dzieci
3 osoby w tym dwoje dzieci zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w czwartek wieczorem na DW 473 w Szydłowie w gminie Grabica.
Pędził bimber, grozi mu nawet rok więzienia
Policja zatrzymała 63-latka, u którego w samochodzie i mieszkaniu znaleziono alkohol domowej produkcji, 450 litrów zacieru oraz urządzenia do produkcji bimbru.
Gdzie dzwonić po ratunek?
Za oknem wciąż zimowa aura, mróz trzyma, a takie warunki atmosferyczne często bywają przyczyną śmierci z powodu wychłodzenia organizmu. Najczęściej narażone są osoby bezdomne, samotne, znajdujące się pod wpływem alkoholu.
Produkował nielegalny alkohol, został zatrzymany
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim i funkcjonariusze Izby Celnej w Łodzi ujawnili w mieszkaniu 57-letniego mężczyzny 17 litrów alkoholu bez znaków akcyzy skarbowej i plastikową beczkę służącą do jego produkcji.
Nietrzeźwy kierowca zakończył jazdę w rowie
Pijany kierowca mercedesa uszkodził swój samochód wjeżdżając w Czyżowie do przydrożnego rowu. Za jazdę w takim stanie piotrkowianinowi grożą dwa lata więzienia.
Trzy osoby zabite, dziewięciu rannych - piotrkowska policja podsumowała długi majowy weekend na drogach naszego powiatu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat