Artykuły do tagu: Polanik

Ola Nowakowska mistrzynią Polski!
Niesamowita informacja dotarła do nas ze Spały. Niespełna 16-letnia piotrkowianka Ola Nowakowska (KS Polanik Piotrków) została halową mistrzynią Polski juniorek młodszych w skoku wzwyż. To drugi medal MP wywalczony przez tą zawodniczkę w odstępie zaledwie kilku miesięcy.
- Pozycja firmy na rynku to przede wszystkim konsekwencja w działaniu - taką w skrócie receptę na sukces w biznesie podaje przedsiębiorca roku Dariusz Szczepanik, prezes funkcjonującego od ponad 45 lat piotrkowskiego przedsiębiorstwa Polanik, produkującego sprzęt sportowy.
III Rodzinne Igrzyska Olimpijskie Polanik
Pracownicy firmy Polanik wraz z rodzinami zamknęli sezon lekkoatletyczny 2012 wspólną zabawą. Okazją do tego były piątkowe (7 września) III Rodzinne Igrzyska Olimpijskie Polanik. Mimo niezbyt przychylnej aury humory wszystkim dopisywały!
Włodarczyk zdobyła srebro młotem Polanika!
"Srebrna Anita" po emocjonującym konkursie rzutu młotem stanęła na drugim stopniu podium podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Ten sukces był możliwy m.in. dzięki sprzętowi "Polanika". Nasza zawodniczka ma szczęście do wyrobów tej firmy bowiem na Mistrzostwach Świata w Berlinie w 2009 roku rzucając młotem "Polanika" ustanowiła rekord świata (77,96 m).
Wszyscy chcą lekkiej atletyki w Piotrkowie
Czy przy Concordii na nowo pojawią się szybcy biegacze, długodystansowcy i specjaliści od konkurencji technicznych? Wszystko na to wskazuje, bo zarówno klub, właściciel stadionu lekkoatletycznego, jak i potencjalny sponsor zmierzają w tym samym kierunku.
VII Opolski Festiwal Skoków - Uchow 2.37 z Polanikiem!
Podczas 7. Opolskiego Festiwalu Skoków Rosjanin Iwan Uchow uzyskał w skoku wzwyż 2.37 - jest to najlepszy rezultat w tym sezonie na świecie! Został on uzyskany na sprzęcie Polanika!
Polanik chce wskrzesić lekkoatletykę w Piotrkowie
Niewykluczone, że sekcja lekkoatletyczna, funkcjonująca niegdyś w strukturach piotrkowskiego klubu Concordia, zostanie reaktywowana,
28.11.2011 09:18
Polanik w Brazylii
Polanik - rodzinna firma z Piotrkowa - w lekkiej atletyce obecna jest od 45 lat. Z roku na rok rozwija się coraz śmielej. Dowód - kilka miesięcy temu stała się jedynym dostawcą sprzętu na mistrzostwa Europy do lat 23 w Ostrawie...
24.03.2011 09:11
45 lat firmy POLANIK
Oglądając zawody lekkoatletyczne, zwracamy uwagę przede wszystkim na sportowców. Emocjonujemy się ich dokonaniami, przeżywamy sukcesy, martwimy się porażkami. Duma nas rozpiera, gdy widzimy polskiego lekkoatletę na najwyższym stopniu podium i słuchamy Mazurka Dąbrowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat