Artykuły do tagu: Pogotowie

Piotrków Trybunalski - miasto, które może pochwalić się ciekawą historią, wieloma sukcesami oraz pięknymi zabytkami, zapewne można być dumnym z faktu bycia PIOTRKOWIANINEM. Jakie jest miasto w oczach młodych, zaczynających swoje dorosłe życie ludzi? Drugie pytanie: Czy faktycznie Piotrków to miasto z przyszłością? Wykluczając tu rozwój budowania centrów handlowych, co jedynie pozwala na bytowanie w cywilizacji pełnej marek, banerów reklamowych. Chciałbym podzielić się w tym artykule swoimi obserwacjami z codziennego życia w naszym mieście.
Region: Groźny wypadek k. Góry Kamieńsk
5 osób zostało rannych w wypadku do jakiego doszło dziś na drodze 484 w miejscowości Szpinalów w powiecie radomszczańskim.
Tajemnicza śmierć w okolicach „Kwadratu”
W okolicach "Kwadratu" przy ul. Belzackiej w Piotrkowie około 3.30 nad ranem znaleziono człowieka, który po przewiezieniu do szpitala zmarł.
Piotrków: Pogotowie energetyczne spod kołdry
Czy zdarzyło się państwu zgłosić problem z elektrycznością pogotowiu energetycznemu? Czy uzyskali państwo oczekiwaną pomoc? Jeżeli tak, to bardzo się z tego cieszymy. Jeden z naszych czytelników powodów do zadowolenia jednak nie ma. Kilka dni temu próbował prosić o pomoc odpowiednie służby – bezskutecznie.
Pijany ratownik zatrzymany przez policję
Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 25-letni ratownik medyczny, który pełnił dyżur w opoczyńskim pogotowiu.
Siedem dziewcząt - wychowanek Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie - od tygodnia mieszka w nowym mieszkaniu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat