Artykuły do tagu: Pogoda

Pogoda na święta według obserwatora przyrody
Co piątek w Magazynie MAGIEL na antenie Radia Strefa FM Zdzisław Cyganiak, obserwator przyrody przekazuje informacje na temat pogody jakiej możemy się spodziewać w kolejnym tygodniu. Dziś prognozy na święta.
Zostało kilka dni do wiosny
Tylko 8 dni pozostało do rozpoczęcia astronomicznej wiosny. Dzień trwa już 11 godzin i 33 minuty.
05.08.2015 12:20
Możliwe burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że w województwie łódzkim mogą dziś późnym popołudniem i wieczorem wystąpić burze z gradem oraz opady deszczu.
Upalny tydzień przed nami
Czeka nas tydzień upałów. Termometry będą wskazywać nawet trzydzieści kilka stopni. To dobra wiadomość dla urlopowiczów, dzieci i rolników a zła dla leśników czy osób starszych.
23.07.2015 12:59
Czym jest błyskawica?
Ostatnio przez nasz region przeszły nawałnice, mieliśmy też silne wyładowania atmosferyczne. Czym tak naprawdę są błyskawice?
18.07.2015 18:26
Uwaga na burze z gradem
IMGW ostrzega - będzie padać
06.07.2015 12:10
Uwaga! Może zagrzmieć
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega, że w poniedziałek do godziny 19.00 mogą wystąpić w naszym regionie gwałtowne burze z opadami deszczu i gradu. Porywy wiatru mogą sięgać nawet 80 km/h.
Będzie jeszcze goręcej!
Sobota była upalna, termometry pokazywały w cieniu 31 – 32 stopnie. Niedziela gorąca, duszna, parna, z jeszcze wyższą temperaturą 33 – 34 stopnie, w słońcu nawet 44.

fot. Jarek Krak
No i mamy żar tropików...
W związku z przewidywanymi tropikalnymi upałami, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla województwa łódzkiego. Jego ważność przypada na niemalże cały nadchodzący tydzień.
Pierwszy tydzień wakacji bez upałów. Sprawdź prognozę pogody dla Piotrkowa!
Bez upałów, z lekkim opadem deszczu. Noce nadal chłodne. Obserwator przyrody Zdzisław Cyganiak przedstawia prognozę pogody dla naszego regionu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat