Artykuły do tagu: Pogoda

19.03.2021 09:15
Zima nie chce odejść
Za chwilę wiosna, ale w pogodzie tego nie widać. Przynajmniej na razie. A co czeka nas w weekend? Prognozę pogody dla naszego regionu przygotowują Łowcy Burz Łódzkie.
Zapowiada się wietrzny i deszczowy weekend
Co prawda wiosna coraz bliżej, ale w pogodzie tego w ciągu ostatnich dni nie było widać. Czy weekend przyniesie jakąś zmianę?
05.03.2021 08:53
Pogoda na weekend
Czwartek przyniósł kolejną zmianę pogody. A co czeka nas w weekend? O tym w korespondencji grupy Łowcy Burz Łódzkie.
Szron przystroił Piotrków (zdjęcia)
Ujemna temperatura i poranne przymrozki w środę o poranku sprawiły, że na drzewach, krzewach, samochodach i innych powierzchniach osadził się szron. Choć to powszechne zjawisko, to jednak urzeka i jest dobrym motywem dla fotoamatorów.
26.02.2021 08:55
Pogoda na weekend
Luty w tym roku jest wyjątkowy: na termometrach w naszym regionie od -15 do + 17 st. Celsjusza w ciągu zaledwie kilkunastu dni! A jaka pogoda czeka nas w weekend?
Ocieplenie na horyzoncie. Pogoda na weekend
To nie są łatwe czasy dla meteorologów. Pogoda zmienia się niemal codziennie i jest trudna do przewidzenia. Jednak Łowcy Burz Łódzkie próbują. Oto prognoza na weekend dla naszego regionu.
Synoptyk IMGW: deszcz na zachodzie oraz śnieg w centrum i na wschodzie kraju; gołoledź na drogach
W piątek należy się spodziewać deszczu na zachodzie oraz śniegu w centrum i na wschodzie kraju. Natomiast w górach zamieci śnieżnych. "Ten opad powoli będzie zamieniał się w marznący, szczególnie w centrum Polski i wystąpi gołoledź, stąd kierowcy powinni być ostrożni na drogach" - powiedział PAP rzecznik Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Grzegorz Walijewski.
Jazdę utrudniają śnieg i błoto pośniegowe
Śnieg i błoto pośniegowe utrudniają jazdę w całym regionie. Na razie jednak wszystkie najważniejsze drogi są przejezdne.
12.02.2021 09:37
Pogoda na weekend
W tym tygodniu zima nie odpuszczała, a jak będzie w weekend? Prognozę pogody dla naszego regionu przygotowała grupa Łowcy Burz Łódzkie.
Synoptyk IMGW: spadnie mniej śniegu; opady głównie na północnym wschodzie
Pogoda we wtorek zdecydowanie się poprawi, nie będzie już tak intensywnie padało, a na północnym wschodzie, gdzie opady nadal będą obserwowane, w ciągu dnia spadnie do ok. 5 cm śniegu - powiedział PAP rzecznik i synoptyk IMGW-PIB Grzegorz Walijewski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat