Artykuły do tagu: Poeta

Ostatnie pożegnanie Rafała Orlewskiego
W czwartek 29 października w swoją ostatnią ziemską drogę wyruszył Rafał Orlewski, Honorowy Obywatel Piotrkowa Trybunalskiego, harcmistrz, polonista, poeta, członek Związku Literatów Polskich i wychowawca wielu pokoleń młodzieży.
Już w najbliższy czwartek w Radomsku w Miejskim Domu Kultury rozpocznie się dwudniowe wydarzenie poświęcone pamięci jednego z braci Różewiczów – Januszowi Różewiczowi. W ramach projektu „(Nie)Spełniony świat Janusza Różewicza” odbędzie się promocja tomiku wierszy poety, debata patriotyczna czy projekcja filmu „Nasz starszy brat” w reżyserii Stanisław Różewicza.
13.11.2013 09:44
Miejski Ośrodek Kultury i Grupa Literacka “Abaton” zapraszają na wieczór pamięci poświęcony J.W. Miszteli, zmarłemu w styczniu br. piotrkowskiemu poecie.
“Życie na niby” Jacka Musiatowicza
W czwartek (23 lutego) w Publicznym Gimnazjum w Wolborzu gościł Jacek Musiatowicz - poeta, pieśniarz, bard, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej oraz ceniony profilaktyk uzależnień.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat