Artykuły do tagu: Podtopienia

Stan ostrzegawczy na Pilicy przekroczony [AKTUALIZACJA]
Podniósł się poziom wody w Pilicy - przekroczono już stan ostrzegawczy, czyli 230 centymetrów.
Podtopienia w Kłudzicach. Mieszkańcy mają dość
Mieszkańcy miejscowości Kłudzice w gminie Sulejów muszą walczyć z podtopieniami na kilkusetmetrowym odcinku drogi powiatowej. Nagromadzona woda może podtapiać okoliczne posesje, a ponadto utrudnia przejazd przez miejscowość. Od trzech dni na miejscu pracują strażacy z OSP w Przygłowie i Kłudzicach.
Czy Pilica w Sulejowie zostanie wreszcie pogłębiona?
Czy Pilica w Sulejowie zostanie wreszcie pogłębiona? Niestety na pewno nie stanie się to szybko. Po raz kolejny pojawiły się bowiem problemy.
27.05.2014 21:36
Strawa znów wylała
W Piotrkowie grzmiało dziś już od godz. 14.00. Wieczorem burza rozpętała się na dobre, a opady były tak intensywne, że Strawa na Starym Mieście znów wylała.
Nie tylko deszcz jest przyczyną zalań i podtopień
Nie tylko silne opady deszczu są przyczyną zalań i podtopień gospodarstw, ale przede wszystkim niedrożne rowy melioracyjne. Jak zauważa Straż Pożarna w Piotrkowie, rowy i przepusty często są pozasypywane.
Stan alarmowy na Luciąży
Rzeka Luciąża w gminie Sulejów przekroczyła stan alarmowy. Poziom wody od wczoraj nieco opadł, ale nadal przekracza normy. Na Pilicy poziom wody wzrasta.
Radomsko: Nie będzie podtopień
Dwóm dużym dzielnicom Radomska, a także radomszczańskim terenom Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie grożą już podtopienia. Tereny zostały odwodnione i tym samym zakończono jedną z najkosztowniejszych radomszczańskich inwestycji.
Piotrków: Po raz kolejny wpuszczeni w kanał
W zachodniej części Piotrkowa, w pobliżu trasy szybkiego ruchu (DK nr 1 oraz DK nr 8) przy ulicy Podmiejskiej i Belzackiej znajduje się kilkadziesiąt gospodarstw domowych, które przy silnych opadach deszczu są zalewane bądź podtapiane. Do zalań dochodziło już w poprzednich latach. W ubiegłym tygodniu po raz kolejny podtopionych zostało kilkadziesiąt posesji. Mieszkańcy mają już dość czekania na pomoc.
POGODA : Podsumowanie wczorajszych burz w regionie
Po wczorajszych burzach jakie przetoczyły się nad regionem, większych strat nie zanotowano.
Piotrków: Podtapiani mieszkańcy żądają reakcji
Domostwa przy ulicy Podmiejskiej, Belzackiej i Rodzinny Ogród Działkowy “Stokrotka” w Piotrkowie są regularnie podtapiane. Mieszkańcy narzekają i żądają poprawy sytuacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat