Artykuły do tagu: Podsumowanie

Podsumowali działania hodowców gołębi
W sobotę, 3 listopada 2012 roku odbyło się jubileuszowe spotkanie Sekcji Hodowców Gołębi Pocztowych w Gorzkowicach.
POGODA : AKTUALIZACJA 08.07.2012 - 00:30
OSTRZEŻENIE POGODOWE ODWOŁANE - Podsumowanie przejścia strefy burzowej w regionie.
Zebranie Wolborskiego Towarzystwa Kultury i Turystyki
Wolborskie Towarzystwo Kultury i Turystyki podczas walnego zebrania podsumowało jedenasty rok swojej działalności. Sprawozdanie z działalności złożyła prezes WTKiT Jadwiga Banaszkiewicz.
Piotrkowscy strażacy dostali sprzęt za 2,5 mln
Piotrkowscy strażacy interweniują coraz częściej. W 2011 roku musieli wyjeżdżać z jednostki prawie dwa tysiące razy. To główny wniosek środowej narady rocznej w siedzibie piotrkowskiej Państwowej Straży Pożarnej.
W 2011 powiat piotrkowski budował drogi
W marcu rozpoczęto prace drogowe, w maju powstało Biuro Obsługi Interesanta a we wrześniu dziękowano za plony. Tak wyglądał rok 2011 w powiecie piotrkowskim.
2011 - rok inwestowania w infrastrukturę
Nowe rondo, kapitalne remonty dróg, drugi "Orlik", nowy kościół i bieg jakiego jeszcze nie było. Tak wyglądał rok 2011 w Piotrkowie.
Region: Rok 2011 w powiecie bełchatowskim
Za kilka dni 2011 rok przejdzie do historii. Czas na podsumowania. Cykl materiałów na temat najważniejszych wydarzeń regionu w 2011 roku rozpoczynamy od powiatu bełchatowskiego.
Bronili Sulejów przed wodą, gasili auto w Focusie
To był rok pod znakiem powodzi. Choć niebezpiecznych zdarzeń był o ponad 200 mniej niż w 2009 r., jednak było niespokojnie. Strażacy co 9 godzin wyjeżdżali do miejscowych zagrożeń, co 19 do pożarów.
STYCZEŃ

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku niektórzy wieszczyli całkowity brak wody w piotrkowskich kranach. A jednak 1 stycznia woda jest. Jest też nowa spółka o zbliżonej do wody nazwie, której szefem zostaje człowiek wody lać nielubiący, czyli Michał Rżanek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat