Artykuły do tagu: Podpisy

In vitro finansowane z budżetu Piotrkowa?
Piotrkowski SLD chce zbierać podpisy pod obywatelskim projektem uchwały Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego wprowadzającej program finansowania in vitro z miejskiego budżetu.
Zbiórka podpisów na ulicach Piotrkowa. Viva znów broni zwierząt
Podpisy pod petycją za wprowadzeniem zakazu hodowli zwierząt na futra zbierali w niedzielę w centrum Piotrkowa przedstawiciele fundacji Viva. To już kolejna akcja tej organizacji w naszym mieście.
Chcą skończyć z hodowlą klatkową. Zbierali podpisy w centrum Piotrkowa
Przedstawiciele fundacji Viva zbierali we wtorek w centrum Piotrkowa Trybunalskiego podpisy pod wnioskiem ustawodawczym zakazującym stosowania wszystkich rodzajów klatek w hodowli zwierząt gospodarskich. Podobne akcje odbyły się 9 października w 14 polskich miastach.
Czy to początek końca „epoki klatkowej” dla zwierząt? We wtorek akcja w Piotrkowie!
Ruszyła największa kampania na rzecz zwierząt hodowlanych w historii Europy. Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva! zaprasza we wtorek 9 października o godz. 17.00 do udziału w akcji ulicznej przy pomniku Jana Pawła II w Piotrkowie.
Nie składają parasolek
Piotrkowskie kobiety chcą się spotkać na Krzywdzie, by protestować i manifestować. Znów. Wydarzenie jest zapowiadane jako „Czarny wtorek”. To kontynuacja wydarzeń, które miały miejsce w naszym mieście 3 października 2016 i 8 marca 2017.
Na targowisku będą zbierać podpisy
Podpisy pod ogólnokrajowym referendum przeciwko reformie szkolnictwa zbierane będą w najbliższą niedzielę na terenie miejskiego targowiska w Piotrkowie. Akcję w naszym mieście organizują Federacja Młodych Socjaldemokratów oraz piotrkowski SLD.
Zjednoczona Lewica kusiła na bazarku
Przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy (SLD+TR+PPS+UP+Zieloni) na czele z posłem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Arturem Ostrowskim w niedzielę zbierali podpisy pod listą poparcia dla koalicyjnego komitetu wyborczego na piotrkowskim targowisku przy ulicy Dmowskiego.
Opluł ulotki i ubliżał wolontariuszom
Prawdopodobnie pijany mężczyzna zakłócił zbieranie podpisów pod inicjatywą referendalną.
PKW wzywa prezydenta do przestrzegania prawa
Państwowy komisarz wyborczy wzywa prezydenta Piotrkowa do przestrzegania prawa i nienękania wolontariuszy zbierających podpisy pod inicjatywą referendalną.
Piotrkowianie podpisują się pod inicjatywą
Kilkaset podpisów pod inicjatywą referendalną, dotyczącą odwołania prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka przed upływem kadencji, zebrali w niedzielę, 2 czerwca br., organizatorzy referendum.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat