Artykuły do tagu: Pocztówki

„Pocztówkowy szał, każdy z nas ich pięćset miał
… śpiewał Grzegorz Markowski (Autobiografia – Perfect). Czym były pocztówki dźwiękowe i czy w Piotrkowie można je było kupić, a nawet coś na nich nagrać? O tym dyskutowali słuchacze Magazynu Magiel na antenie Radia Strefa FM.
Nowe pocztówki z widokami piotrkowskiego zamku już w sprzedaży
Z okazji obchodów 500-lecia pałacu zygmuntowskiego w Piotrkowie nasze Muzeum wydało kolekcjonerski zestaw pocztówek przedstawiających widoki królewskiej rezydencji.
Papierowe ślady dawnego Piotrkowa
Od 22 kwietnia do 16 maja w Galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum idei „Ku Demokracji” prezentowana będzie wystawa „Papierowe ślady dawnego Piotrkowa” ze zbiorów Pawła Kieszczyńskiego.
Region: Pocztówki z Radomska
Październikowy „Różewicz Open Festiwal” to jedno z najważniejszych
wydarzeń kulturalnych w Radomsku. Co roku można obejrzeć nie tylko
znakomite spektakle, ale również spotkać wyjątkowych gości.
Wysyłają i otrzymują setki pocztówek - o nietypowej, jak na te czasy, pasji
W dobie komputerów, SMS-ów i maili tradycyjne wysyłanie listów lub pocztówek niemal zaginęło. Jednak nie dla wszystkich. Postcrossing to w skrócie międzynarodowy projekt pozwalający wysyłać i otrzymywać kartki pocztowe z całego świata.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat