Artykuły do tagu: Pocisk

Pocisk na budowie autostrady A1
W poniedziałek około 16.00 podczas prac na 427 km DK1 znaleziono pocisk moździerzowy z czasów II wojny światowej.
W Proszeniu zdetonowano dużą bombę. Trasa S8 stanęła
Niewybuch mógł przeleżeć w lesie w Proszeniu kilkadziesiąt lat. W środowe popołudnie zajęli się nim saperzy z Tomaszowa.
Podczas prac ziemnych znalazł pociski z II wojny światowej
Mieszkaniec gminy Rzeczyca w powiecie tomaszowskim odnalazł trzy pociski artyleryjskie pochodzących prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Mężczyzna trafił na znalezisko podczas wykonywanych prac ziemnych. O swoim odkryciu natychmiast powiadomił policjantów. Saperzy którzy przyjechali na miejsce znaleźli jeszcze 50 sztuk.
Pociski, granaty i trotyl schowane w... drodze
W czwartek (23 października) o godzinie 11.20 na drodze W726 w okolicy Inowłodza, pracownicy oczyszczający teren budowy drogi ujawnili różnego rodzaju pociski, granaty oraz trotyl.
11.01.2014 15:29
Pociski obok przedszkola
Chcieli wybudować parking, a znaleźli... pociski, i to tuż obok szkoły i przedszkola.
Pozostałości po II Wojnie Światowej
W weekend na terenie tomaszowskiego kompleksu leśnego został ujawniony niewybuch. Pocisk zauważył spacerujący po lesie mężczyzna, który na widok nietypowego znaleziska natychmiast zadzwonił po policję.
Niebezpieczne znalezisko na polu
Na polach uprawnych, w okolicach Bartoszówki znaleziono pocisk moździerzowy, pochodzący najprawdopodobniej z okresu II Wojny Światowej.
Pocisk zamiast ziemniaków wykopał rolnik z miejscowości Longinówka w gminie Rozprza. Nietypowe znalezisko zostało już zabezpieczone przez policję.
Zamiast miodu naboje. Około 300 sztuk amunicji znalazł w ulu na swojej posesji jeden z mieszkańców Piotrkowa.
Przedwczoraj informowaliśmy o niewybuchu znalezionym w miejscowości Żarnowica Mała w gminie Wolbórz. Okazuje się jednak, że takich militarnych niespodzianek jest znacznie więcej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat