Artykuły do tagu: Pożar

Gdyby doszło do pożaru... Strażacy i leśnicy skontrolowali punkty czerpania wody
Na terenie Nadleśnictwa Piotrków strażacy i leśnicy kontrolowali w czwartek wytypowane punkty czerpania wody. Sprawdzili stan dojazdów pożarowych i praktyczną możliwość poboru środka gaśniczego. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować się do ewentualnego pożaru na terenach leśnych. Kontrolą objęto obszary należące do leśnictwa Przygłów i Grzegorzówka.
Auto spłonęło po zjechaniu do rowu
Pożarem samochodu skończyło się zderzenie z betonowym przepustem w miejscowości Truszczanek w gminie Rozprza. W czwartkowe popołudnie (02.07) około godziny 14.40 osobowe auto zjechało do rowu, po czym stanęło w płomieniach.
Pożar samochodu w Srocku
W niedzielę tuż po godzinie 12.00 przy drodze DK1 doszło do pożaru auta. Na ratunek ruszyły dwie jednostki OSP.
Burze spowodowały kolejne szkody
Kilkanaście interwencji odnotowali strażacy po ulewach i burzach, które przeszły nad regionem w piątkowe popołudnie. Do akcji ruszyli m.in. ochotnicy z OSP z Wolborza, Przygłowa i Moszczenicy. Pomagali też organizatorom zawodów konnych i ratowali płonące gospodarstwo.
Uderzył w słup na pustym placu
Do nietypowego zdarzenia doszło w środę wieczorem na terenie targowiska przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda uderzył w betonowy słup. Na szczęście nikt nie został ranny.
Zabezpieczenie dla komisji wyborczych już jest
Maseczki, przyłbice, płyn do dezynfekcji i jednorazowe rękawiczki dla członków komisji wyborczych trafiły już do urzędów miast i gmin w powiecie piotrkowskim. Dystrybucją zajęli się strażacy.
Powalone drzewa, zalane posesje. Skutki burz w regionie
Około 20 interwencji podjęli strażacy z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego w związku z gwałtownymi burzami, jakie nawiedziły nasz region. Najwięcej pracy było w gminach Wola Krzysztoporska i Moszczenica. Problemy pojawiły się też w innych miastach naszego regionu. Strażacy ochotnicy z Lubochni pracowali m.in. przy osuszaniu zalanego budynku.
Pożar budynku mieszkalnego w Piotrkowie
Cztery zastępy straży pożarnej musiały interweniować przy pożarze, do jakiego doszło przy ul. Stromej w Piotrkowie.
Kolejny pożar śmietnika na osiedlu Wyzwolenia
Do zdarzenie doszło we wtorek ok. 18. Tym razem zapalił się śmietnik przy ulicy Krasickiego. Ogień był widoczny z dużej odległości - informują czytelnicy portalu epiotrkow.pl.
Kierowca golfa nie ustąpił pierwszeństwa. Stłuczka na drodze w Wolborzu
Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Modrzewskiego i Polnej w Wolborzu w sobotę ok. godz. 10.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat