Artykuły do tagu: Plywalnia

Kamienie w saunie polał... rozpuszczalnikiem
Skropił kamienie w saunie rozpuszczalnikiem. Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek na terenie piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej.
W ferie taniej na lodowisku i basenach
Uczniowie z województwa łódzkiego rozpoczęli już ferie zimowe. Dwutygodniową przerwę od nauki można spędzić aktywnie. Młodzi piotrkowianie mogą skorzystać z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji - wybrać się na miejskie baseny lub lodowisko.
Basen na Belzackiej zamknięty
Jeszcze dziś zamknięta jest pływalnia przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Trwają prace modernizacyjne.
Kompleks basenów przy  Belzackiej?
Leszek Heinzel, dyr. OSIR w Piotrkowie mówił niedawno na antenie Radia Strefa FM o budowie odkrytego basenu przy ul. Żwirki w Piotrkowie. Tymczasem my proponujemy zupełnie inne rozwiązanie.
Zabawy w wodzie na piotrkowskiej pływalni
Dzieci ze świetlic artystycznych MOK wybrały się do krytej pływalni OSiR w Piotrkowie. Zabawy w wodzie to zawsze wielka atrakcja dla wszystkich dzieci. Nie inaczej było i tym razem.
Kto powiedział o solarach? Zwolnić pracownika!
Czy kolektory słoneczne zamontowane (kosztem ponad 300 tys. zł) na potrzeby krytej pływalni przy ul. Próchnika Piotrkowie działają, czy nie?
Piotrków wyprzedził ministerstwo
Od 10 lat w Piotrkowie realizowany jest program nauki i doskonalenia pływania wśród najmłodszych dzieci. Trzecioklasista po kilku latach nauki ma możliwość wyrobienia karty młodego pływaka - dokumentu, który uprawnia do korzystania z miejskich pływalni za jedyne 2 zł.
Basen przy Próchnika: Dopiero rozpoczynają prace
Prace przy modernizacji basenu (ul. Próchnika) miały zakończyć się pod koniec sierpnia. Problemy przetargowe sprawiły jednak, że na nową pływalnię piotrkowianie będą czekać jeszcze dwa miesiące.
- Do minimum będzie w tym roku skrócona przerwa technologiczna na piotrkowskiej pływalni przy ulicy Belzackiej - zapewnia Leszek Heinzel, dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Piotrków: Basen przy Próchnika na koniec sierpnia
- W tej chwili podejmujemy działania, które mają na celu zakończyć szczęśliwie zmagania z uszkodzoną niecką basenową. Poddaliśmy weryfikacji pierwotną ekspertyzę, dokonaliśmy badań geodezyjnych i geologicznych. Przyczyna powodująca zmianę struktury gruntu została wyeliminowana...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat