Artykuły do tagu: Plebiscyt

Kto zostanie wolontariuszem roku 2018? Rusza plebiscyt Stowarzyszenia HARC
Rusza plebiscyt Wolontariusz Roku 2018 organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC oraz Piotrkowskie Centrum Wolontariatu z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim.
Plebiscyt radia Strefa FM - Sto na sto
Przez kilkanaście dni pomysłodawcy plebiscytu, czyli prowadzący magazyn Magiel przygotowywali listę kilkuset polskich utworów, które w różnym czasie stawały się mniejszymi lub większymi przebojami. Wspólnie z Państwem chcemy teraz stworzyć listę stu tych największych, najpopularniejszych, najbardziej lubianych. Na antenie radiowej będziemy ją w całości prezentować w dniach 7-9 listopada. W jakiej kolejności?
24.05.2018 14:09
Wybierz Studentkę Roku
Dorota, Dominika, Urszula, Klaudia czy Anna? Która z nich została Studentką Roku 2018? Wasz wybór ogłosimy podczas tegorocznych Juwenaliów.
Piotrków Trybunalski Miastem Roku 2016?
Wybierano już miasta najbardziej rozświetlone, najczystsze, najbardziej przyjazne dla biznesu. Teraz przyszedł czas na te najbardziej kochane przez mieszkańców. Piotrków Trybunalski został nominowany w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016.
Dla kogo
Co prawda do rozpoczęcia dożynek powiatowych w Wolborzu zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz, aż do 6 września, można zgłaszać kandydatury do udziału w plebiscycie "Zasłużony dla Powiatu Piotrkowskiego".
Burmistrz Ostrowski triumfatorem naszego plebiscytu
Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa wygrał plebiscyt Radia Strefa FM i portalu epiotrkow.pl na wypowiedź roku „Słowo się Rzekło”. Nieznacznie pokonał Jana Dziemdziorę, piotrkowskiego radnego. Łącznie oddano prawie 500 głosów.
Słowo się Rzekło. Ostatni dzień na oddanie głosu
Jeszcze tylko dziś można głosować na wypowiedź roku w plebiscycie Radia Strefa FM „Słowo się Rzekło”. Nadal prowadzi burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski.
17.05.2016 06:49
Wybierz wypowiedź roku
Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa prowadzi w plebiscycie Radia Strefa FM "Słowo się rzekło". Można także głosować na 8 innych ciekawych wypowiedzi.
Jacek Gałek został Człowiekiem Roku 2015
Jacek Gałek (dyrektor Haering Polska w Piotrkowie) został Człowiekiem Roku 2015 powiatu piotrkowskiego w Plebiscycie organizowanym przez „Dziennik Łódzki”.
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej rozstrzygnięty!
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego został zwycięzcą Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej 2015 roku, nagrodę w imieniu Mateusza odebrał jego klubowy trener Henryk Grabowiecki, który został wyróżniony tytułem Trener Roku. Plebiscyt po raz 16. zorganizowały redakcje Radia Strefa FM, „Tygodnia Trybunalskiego” i portalu epiotrkow.pl. Nagrody wręczono podczas Gali Mistrzów Sportu w piotrkowskim Hotelu Agat.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat