Artykuły do tagu: PlacCzarnieckiego

Awantura na placu Czarnieckiego
Mężczyzna i kobieta siedzą na ławce na placu Czarnieckiego, piją, głośno się zachowują, w dodatku zaśmiecają teren – takie zgłoszenie otrzymał dyżurny Straży Miejskiej w niedzielne popołudnie.
Na placu Czarnieckiego kręcą reklamę
Wszystko owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, reklama jakiego banku powstaje na ulicach naszego miasta, faktem jest, że po placu Czarnieckiego kręcą się od rana filmowcy.
Pożar na placu Czarnieckiego w Piotrkowie
We wtorek (4 listopada) na drugim piętrze kamienicy przy placu Czarnieckiego wybuchł pożar.
Piotrków: Leżakowali na placu Czarnieckiego
Pogoda może nie do końca na to wskazuje, ale dziś rozpoczęło się astronomiczne lato.
Plac Czarnieckiego będzie wyłączony z ruchu
Plac Czarnieckiego zostanie wyłączony z ruchu na kilkadziesiąt godzin.
Pl. Czarnieckiego: Zamiast ławek żądają parkingów
Niedawno na odnowionym placu Czarnieckiego w Piotrkowie pojawiły się zielone krzewy i ławki. Wszystko z myślą o mieszkańcach. Władze miasta nie chciały, by plac był tylko granitową pustynią. Okazuje się, że nie był to strzał w dziesiątkę.
Piotrków: Czarnecki czy Czarniecki?
Na adres kontakt@epiotrkow.pl otrzymaliśmy zdjęcie znaku zlokalizowanego w okolicach piotrkowskiego placu Czarnieckiego.
Rozpoczęły się prace budowlane związane z modernizacją placu Czarnieckiego, będącego ostatnią inwestycją realizowaną w ramach projektu Trakt Wielu Kultur.
Wykonawca znany będzie w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
Ruszył przetarg na przebudowę placu Czarnieckiego w Piotrkowie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do ulicy Farnej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat