Artykuły do tagu: Plażowapiłkasiatkowa

Sulejów: najlepsi młodzi siatkarze powalczą o mistrzostwo Polski
Finał Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej odbędzie się w najbliższy weekend w Sulejowie. Impreza podobnej rangi zostanie tam zorganizowana już po raz trzeci, wcześniej na boisku do siatkówki plażowej rywalizowali kadeci.
Rywalizowali o puchar dyrektora
Artur Patura i Karol Małagowski oraz Maja Daleszczyk i Aleksandra Pizon zwycięzcami piotrkowskiego „Turnieju w plażowej piłce siatkowej mężczyzn i kobiet o puchar dyrektora OSiR". W turnieju wystartowało 19 par (38 zawodników i zawodniczek). Najlepsi otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.
30.08.2015 21:27
2+1=...
Plażowa piłka siatkowa w tym sezonie cieszyła się w Piotrkowie bardzo dużym zainteresowaniem, do tej pory zorganizowano aż siedem turniejów, ostatni w tym roku odbył się w miniony weekend na boisku przy kąpielisku miejskim Słoneczko. Tym razem przedstawiciele piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowali turniej w formule 2+1, każda drużyna składała się z dwóch mężczyzn i kobiety.
Puchar dyrektora wywalczyli...
Pięćdziesięcioro zawodniczek i zawodników czyli 25 par rywalizowało podczas "Turnieju plażowej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim”, który zorganizowano w miniony weekend na boisku do plażowej piłki siatkowej znajdującym się przy piotrkowskim „Słoneczku”.
60+ czyli seniorów zabrakło
Choć wydawać by się mogło, że Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej 60+, zorganizowany przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przeznaczony był dla seniorów, to okazało się, że nie były to zawody wyłącznie dla doświadczonych siatkarzy, formuła zakładała bowiem, że obydwaj członkowie każdego zespołu musieli mieć łącznie minimum 60 lat. Zwycięzcy, czyli Adrian Mogiła i Robert Pawlikowski przekroczyli tę barierę o 11 lat, razem mają ich 71.
Plażowi mistrzowie Piotrkowa
50 zawodniczek i zawodników rywalizowało w Mistrzostwach Piotrkowa w Plażowej Piłce Siatkowej. Podczas turniejów, które zorganizowano na piotrkowskim Słoneczku walczyło 10 żeńskich i 15 męskich par.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat