Artykuły do tagu: Pl.Pofranciszkański

Mediateka będzie otwarta na początku 2019 roku
Budowa mediateki na finiszu. W połowie listopada tego roku obiekt ma uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Potem rozpocznie się przeprowadzka, która potrwa około dwa miesiące. Piotrkowianie będą więc mogli korzystać z mediateki prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2019 roku. W środę obiekt oglądali piotrkowscy przedsiębiorcy, z którymi wcześniej spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak.
Jakie wystawy w Mediatece?
Nowoczesne centrum nauki będzie jednym z elementów Mediateki, która powstanie na pl. Pofraniszkańskim. Piotrkowianie zdecydują o kształcie wystaw, jakie będą czekać na odwiedzających.
Zanim powstanie mediateka, przebudują pasaż
Trwają prace przy przebudowie pasażu łączącego ul. Starowarszawskiej z ul. Curie – Skłodowskiej w Piotrkowie. To swego rodzaju przygotowanie do realizacji sztandarowej miejskiej inwestycji – budowy mediateki na pl. Pofranciszkańskim.
Dzikie ptactwo na Placu Pofranciszkańskim
Na Placu Pofranciszkańskim w Piotrkowie odbędzie się w najbliższą sobotę pokaz dzikiego ptactwa. Początek o godz. 10.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat