Artykuły do tagu: PiotrkowskieTowarzystwoMuzyczne

04.04.2018 08:43
Zmarł Zygmunt Stępień
W poniedziałek, 2 kwietnia zmarł Zygmunt Stępień, wieloletni nauczyciel piotrkowskich szkół muzycznych, prezes Piotrkowskiego Towarzystwa Muzycznego im. Franciszka Lessla, propagator muzycznych dziejów Piotrkowa i dziennikarz wielu piotrkowskich tytułów prasowych.
Piotrków
Jazz, muzykę poważną, musicalową i eksperymentalną można usłyszeć podczas VIII Międzynarodowego Festiwalu „Partnerskie Muzykowanie”, który trwa w Piotrkowie. W sobotę muzycy kilku państw zaprezentowali swoje wysokie umiejętności na dziedzińcu Kościoła Panien Dominikanek.
Piotrków. Partnerskie muzykowanie
7 koncertów w różnych rejonach Piotrkowa, muzycy z 5 krajów: Słowenii, Niemiec, Białorusi. Finlandii i Polski – tak w wielkich skrócie przedstawia się program tegorocznego VIII Międzynarodowego Festiwalu „Partnerskie muzykowanie”. O jego programie mówiła na antenie Radia Strefa FM Grażyna Baranowska, prezes Piotrkowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat