Artykuły do tagu: Piotrkowski

COVID-19: W Łódzkiem jedynie 3% testów z wynikiem dodatnim
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 734 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 159 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 18 osób, 3 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 287 ozdrowieńców.
10 godzin temu, 09:53
Pijany wjechał do rowu
Na terenie powiatu policja zatrzymała piotrkowianina, który kierował skuterem w stanie nietrzeźwości. Okazał się, że mężczyzna miał już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo był poszukiwany w celu odbycia kary.
Ares znów wytropił tytoń i papierosy bez akcyzy
Tytoń i papierosy bez akcyzy o wartości blisko 70-ciu tysięcy złotych na terenie sortowni w powiecie piotrkowskim. Nielegalny towar wytropił Ares, służbowy pies Krajowej Administracji Skarbowej w Łodzi.
COVID-19: Bez nowych zakażonych w Piotrkowie
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 109 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 66 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano zaś ofiar śmiertelnych. Mamy też 368 ozdrowieńców.
Noc Muzeów w Piotrkowie przyciągnęła całe rodziny (galeria)
Sobotnie wydarzenia z okazji Nocy Muzeów skłoniły wiele osób, by odwiedzić piotrkowskie muzea. Stałe i czasowe wystawy zostały tego dnia wzbogacone także pokazami. Na Rynku Trybunalskim można było zobaczyć rekonstrukcje dawnych zawodów, a przy Zamku zapoznać się z dawnymi egzemplarzami broni.
COVID-19: Ponad dwa razy więcej nowych ozdrowieńców niż zakażonych
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 2 896 kolejnych chorych na COVID-19.   W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 242 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 osób, 8 z nich nie posiadało chorób współistniejących. Mamy też 529 ozdrowieńców.
COVD-19: Liczba zakażeń w Łódzkiem stabilna
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 3 288 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 241 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 21 osób, 6 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 418 ozdrowieńców.
14.05.2021 08:58
Pogoda na weekend
Prognoza pogody zmienia się szybciej niż sama pogoda. Jaki będzie najbliższy weekend? Oto najnowsza prognoza przygotowana przez Łowców Burz Łódzkie.
Całkowicie zablokowana DK12 po groźnym wypadku
Do kolejnego wypadku doszło dziś na DK12. Tym razem po godzinie 15:00. W Korytnicy zderzyły się ze sobą dwa jadące z naprzeciwka samochody. W wyniku wypadku droga została całkowicie zablokowana.
COVID-19: Najnowszy raport
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 3 730 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 308 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 25 osób, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 222 ozdrowieńców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat