Artykuły do tagu: Piotrkow

Spotkanie decydujące o awansie
To będzie najważniejszy mecz w ponad dziesięcioletniej historii Focus-Park Kipera. W niedzielę o 18:30 w Kielcach rozpocznie się trzecie, decydujące spotkanie o awansie do półfinału mistrzostw Polski.
Witamy na portalu ePiotrkow.pl
Zapraszamy do testowania naszego nowego pomysłu – portalu ePiotrkow.
Pechowe skrzyżowanie - kolejne ofiary !
Od miesięcy mówimy o tym feralnym miejscu. Pomimo wielu apeli o zachowanie ostrożności na skrzyżowaniu Sikorskiego z Energetyków w Piotrkowie doszło do kolejnego wypadku - najtragiczniejszego w skutkach. Cztery osoby trafiły do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim.
Największym wzięciem u filmowców cieszy się staromiejski Rynek. Na brak zainteresowania scenografów nie mogły również narzekać przyległe doń uliczki, Pijarska, Grodzka czy Konarskiego. Na liście piotrkowskich plenerów filmowych znalazły się nawet takie miejsca jak lotnisko oraz nieistniejąca już dziś Huta Szkła Gospodarczego „Hortensja”.
Jarosław Kaczyński w Strefie FM
Gościem Strefy FM był Jarosław Kaczyński - polski polityk, twórca i prezes partii politycznych Porozumienie Centrum oraz Prawo i Sprawiedliwość, senator I kadencji, poseł na Sejm I, III, IV, V i VI kadencji, od 14 lipca 2006 do 16 listopada 2007 Prezes Rady Ministrów.
Zagadkowa śmierć 46-letniego piotrkowianina
Wczoraj w jednym z garaży przy ulicy Belzackiej znaleziono mężczyznę z raną postrzałową głowy.
Nowa galeria, nowe bloki, nowe problemy
W północnej części Piotrkowa rośnie nam wielka galeria handlowa i kilka bloków mieszkaniowych. Co prawda są to bardzo dobre wiadomości, jednak w tej części miasta robi się niestety coraz ciaśniej. Wybiegając w przyszłość, trudno sobie wyobrazić przejazd ulicą Modrzewskiego, kiedy ruszy galeria Focus Park, a do nowych bloków wprowadzą się lokatorzy, w dodatku w pełni zmotoryzowani.
03.04.2008 10:06
Zwycięski horror
Ponad tysiąc osób oglądało wczoraj w hali Relax drugie, ćwierćfinałowe spotkanie mistrzostw Polski piłkarzy ręcznych pomiędzy Focus Park Kiperem Piotrków i Vive Kielce.
ITD rozpoczęła działalność w Piotrkowie
Od dziś w Piotrkowie zaczyna funkcjonować Inspekcja Transportu Drogowego - pierwsza zamiejscowa delegatura w województwie łodzkim inspekcji drogowej w Łodzi.
Z dniem 1 kwietnia nieodwołalnie straciły ważność stare - książeczkowe dowody tożsamości. Natomiast jeszcze 350 osób nie złożyło w Piotrkowie wniosku o przyznanie nowego - plastikowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat