Artykuły do tagu: Piotrkow

Niezrzeszona drużyna w trzeciej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu! Swój drugi mecz wygrał Emik Brudaki i w najbliższym meczu może zmierzyć się z zespołem z klasy okręgowej. Dzielnie walczyli także amatorzy z Sulejowa, ale w dogrywce nie dali rady przeciwnikom z Żarnowa i przegrali 3:6. O awans w najbliższą niedzielę powalczy także Kiełbikowa Strzecha lecz o sukces, w meczu z Relaxem Czerniewice będzie niezwykle ciężko.
Puchar Lata: Barwil-Omega z pucharem
Nie było niespodzianki w ostatnim meczu Pucharu Lata. Barwil-Omega, po golach Włodzimierza Robaszka i Krzysztofa Jaworskiego, pokonał Autoperfekt 2:0 i zdobył główne trofeum. Drugie miejsce zajął Autoperfekt, a trzecie Drewmal. W rozgrywkach, które organizował Ośrodek Sportu i Rekreacji, uczestniczyło siedemnaście drużyn.
Dziś przed południem w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piotrkowie dyrektor Henryka Gawrońska spotkała się z osobami, które dostały wypowiedzenia w Fabryce Maszyn Górniczych Pioma. Jak się okazało są pierwsi chętni do zatrudnienia osób, które straciły pracę. Firma Emerson zadeklarowała, że może przyjąć od 20-stu do 30-stu osób.
Sąd przychylił się do wniosku
Sąd Okręgowy pozytywnie rozpatrzył wniosek byłego prezydenta o warunkowe przedterminowe zwolnienie.
- Sąd postanowił o udzieleniu warunkowego przedterminowego zwolnienia mojemu klientowi i oznaczył okres próby do 11 sierpnia 2010 roku - poinformował dziennikarzy mec. Marek Kałuża, obrońca Matusewicza.
Czy były prezydent Piotrkowa Waldemar Matusewicz wyjdzie z zakładu karnego ? Posiedzenie Sądu Okręgowego rozpozna wniosek byłego prezydenta o warunkowe przeterminowe zwolnienie.
Piotrków: Zalesicka doczeka się kanalizacji
Władze miasta przymierzają się do rozbudowy ulicy Zalesickiej. Pojawi się m.in. kanalizacja deszczowa i sanitarna. Stosowny wniosek wpłynął już do Pracowni Planowania Przestrzennego.
Renowacja głównego ołtarza u Dominikanek
Odnawiany jest główny ołtarz Matki Bożej Śnieżnej w Kościele Akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie. Prace związane z remontem zabudowań klasztornych rozpoczęły się już kilka miesięcy temu. Teraz przyszła kolej na renowację świątyni.
Piotrków: Zaginął Zenon Szewczyk
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują Zenona Szewczyka, który wyszedł z domu 17 czerwca 2008 roku i do tej pory nie skontaktował się z rodziną.
Piotrków: Wypadek na Sienkiewicza
Ok godz 14-stej na skrzyżowaniu Sienkiewicza z Piłsudskiego doszło do wypadku. 60-letni piotrkowianin kierujący Oplem Kadettem nie ustąpił pierwszeństwa 28-letniemu kierowcy Opla Astry i doszło do zderzenia.
Straż Miejska ostrzega przed karami
Pouczenia, a nawet mandaty w wysokości 500 złotych mogą dostać osoby, które zaparkują samochód w Rynku Trybunalskim bądź uliczkach na piotrkowskiej Starówce.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat