Artykuły do tagu: Piotrkow

Piotrkowscy emeryci i renciści, mimo strajku pocztowców, mogą odbierać swoje świadczenia w urzędzie pocztowym przy ulicy Belzackiej 95.
Mieszkańcy nie chcą kasyna i głośnych imprezowiczów
Przeciwko budowie kasyna i dyskoteki na działce po hucie szkła "Kara" protestują nie tylko przedsiębiorcy, którzy mają być sąsiadami tego przybytku, ale również mieszkańcy przyległych ulic.
600 gramów szczęścia i 33 centymetry miłości
Dawno, dawno temu, za górami, za lasami urodziła się maleńka, śliczna dziewczynka. Była tak mała, że mieściła się na dłoni dorosłego człowieka. Ważyła 600 gramów i mierzyła 33 centymetry. Jej rodzice nadali jej imię Calineczka.Tak naprawdę dziewczynka ma na imię Natalia, urodziła się trzy lata temu i do niedawna mieszkała w Piotrkowie Trybunalskim. Radość, płacz, strach, śmiech. Takie emocje towarzyszyły rodzicom Natalki, kiedy przyszła na świat. Poród w 24. tygodniu ciąży był konieczny, a zespół lekarzy ratował nie tylko dziecko, ale również i matkę. Każda bajka kończy się dobrze.
Duże zmiany w czołówce tabeli grupy I w trzeciej lidze. Wydział Gier Mazowieckiego ZPN zweryfikował wynik meczu 27. kolejki Concordia Piotrków z OKS Olsztyn (na boisku 0-0) jako walkower 3:0 dla olsztynian.
Kilka niespodziewanych rozstrzygnięć zanotowano w 15. kolejce ALPN. Swój mecz przegrał lider - Barwil-Omega, który po zaciętej walce uległ Starówce 2:3. Na trzecie miejsce spadł w tabeli zespół Haftiny. Dotychczasowy wicelider przegrał z Drewmalem 3:1. Wysokie zwycięstwo odniósł PEUK-Roka. W meczu z Browarami wynik mógł być nawet dwucyfrowy, ale bardzo dobrze spisywał się w bramce Dariusz Rutkowski, który zapobiegł wyższej porażce.
Wsypał ich skruszony przestępca, skazał sąd w Piotrkowie. Dwaj mężczyźni, którzy chcieli zlecić zabójstwo dziennikarza Piotra Najsztuba, spędzą w więzieniu 7 i 8 lat.
Tereny po Hucie
Na terenie po dawnej Hucie Szkła "Kara" w Piotrkowie powstanie ogromny kompleks rozrywkowy, którego częścią będzie kasyno.
Tegoroczne imprezy pod wspólnym hasłem DNI PIOTRKOWA potrwają przez cały weekend.
Piotrków: bezterminowy strajk pocztowców
Na cztery spusty jest zamknięta główna siedziba piotrkowskiej poczty przy ul. Słowackiego.
Udając akwizytorki okradały mieszkania. Ich ofiarą padło małżeństwo w wieku 78 i 82 lat mieszkające przy ulicy Roosevelta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat