Artykuły do tagu: Piotrkow

Edward Strząbała trenerem Piotrkowianina
72-letni Edward Strząbała nowym trenerem piłkarzy ręcznych Piotrkowianina. Ten niezwykle doświadczony szkoleniowiec zastąpił zwolnionego decyzją zarządu Piotra Dropka. Zadaniem Strząbały jest utrzymanie Piotrkowianina w Superlidze.
Piotr Dropek przestał być trenerem Piotrkowianina
Dzisiejsze spotkanie z Vive Targami Kielce było ostatnim meczem dla Piotra Dropka w roli trenera Piotrkowianina. Zarząd klubu postanowił podziękować szkoleniowcowi za dotychczasową współpracę. Powodem są słabe wyniki Piotrkowianina w tym sezonie i ostatnia pozycja w tabeli.
Piotrkowianin przegrywa - wstydzić się nie musi
Początek meczu był wymarzony dla Piotrkowianina. W 9. minucie nasz zespół prowadził 6:1! Po pięknej bramce Łukasza Achruka zdenerwowany szkoleniowiec Wisły Lars Walther poprosił o przerwę.
Piotrków. Zlot miłośników Mazdy
Ponad 200 uczestników wzięło udział w MEGA ZLOT MAZDA SPEED, jaki odbył się na piotrkowskim lotnisku. Był to, jak do tej pory, największy zlot w historii klubu Mazdy w Polsce.
Wysoka porażka Piotrkowianina w Wągrowcu
Szczypiorniści Piotrkowianina niestety nie powiększyli w Wągrowcu swojego dorobku punktowego. W dzisiejszym spotkaniu 6. kolejki PGNiG Superligi przegrali z miejscową Nielbą 29:37 (13:17).
Ta porażka musi boleć. Zwycięstwo uciekło w ostatnich sekundach
Nie udało się piłkarzom ręcznym Piotrkowianina wywalczyć nawet jednego punktu w spotkaniu 5. kolejki Superligi PGNiG. Nasza drużyna przegrała z AZS AWF Gorzów 31:32 (16:17).

Wyjazdowy remis Piotrkowianina. Zwycięstwo było blisko
Osłabiony Piotrkowianin sprawił niespodziankę i wywalczył remis w Lubinie z Zagłębiem. Nasza drużyna jeszcze na kwadrans przed końcem prowadziła różnicą czterech bramek 21:17, ale ostatecznie zremisowała 26:26. Podopiecznym Piotra Dropka należą się wielkie brawa!
Piotrkowianin przegrywa w Głogowie. Zdecydowała końcówka
Nie udało się piłkarzom ręcznym Piotrkowianina wywalczyć punktów w Głogowie. W dzisiejszym spotkaniu 3. kolejki Superligi PGNiG nasi szczypiorniści przegrali z Chrobrym 31:29 (16:17).
Jeżeli kandydatem do tytułu Piotra nie musi być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna, to takim kimś w pierwszej kolejności na tej liście jest Zenon Bartczak. Osobowość Roku 2010, ale także osobowość wielu poprzednich lat.
Region: W Kłudzicach powstaje nowa droga
Blisko 3-kilometrowy odcinek drogi w Kłudzicach zyska nową nawierzchnię. Mieszkańcy cieszą się, że po kilkudziesięciu latach wreszcie będą mieć drogę z prawdziwego zdarzenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat