Artykuły do tagu: Piotrcovia

To będzie już ostatni mecz w sezonie 2007/2008 szczypiornistów Focus Park Kipera przed własną publicznością. Jutro (sobota - 26 kwietnia) o 18:00 piotrkowianie zmierzą się w pierwszym meczu o piąte miejsce z Azotami-Wisłą Puławy.
Aż trzy mecze na ogólnopolskim szczeblu zobaczyć będą mogli w czasie tego weekendu kibice w Piotrkowie.
14.04.2008 19:29
Piotrcovia w finale mistrzostw Polski ! To co nie udało się seniorkom, zrealizowały juniorki młodsze. Podopieczne Mariusza Śpiewaka wygrały wszystkie półfinałowe mecze turnieju rozegranego w ostatni weekend w Elblągu.
Walczyły ambitnie ale przegrały !
Piotrcovia nie potwórzy sukcesu z ubiegłego sezonu. Nasz zespół odpadł w ćwierćfinale mistrzostw Polski w rywalizacji z SPR Safo Lublin . Dzisiejsze spotkanie zakończyło się porażką Piotrcovii 26:34 (13:18). Tym samym SPR, który w pierwszym meczu na własnym boisku wygrał 41:27, awansował do półfinału.
Piotrcovia zapowiada walkę !
- Być może dzisiaj los do nas się uśmiechnie i będzie lepiej - mówi Agata Wypych, rozgrywająca Piotrcovii. Nie takiego wyniku pierwszego ćwierćfinałowego meczu play-off oczekiwali sympatycy Piotrcovii.
Piotrkowianki przegrały z lubelskim SPR Safo aż 27:41.
W ćwierćfinałowym spotkaniu play-off o mistrzostwo Polski, nasze piłkarki ręczne przegrały z SPR-em Lublin 27:41 (15:20).
Sezon 2007/08 wkracza w decydującą fazę. Dla piłkarek Piotrcovii nie jest to sezon udany: po rundzie zasadniczej wicemistrzynie kraju zajęły zaledwie ósmą pozycję.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat