Artykuły do tagu: Piotrcovia

Kinga Polenz została czwartą piotrkowską królową strzelczyń. Zdobyła 206 bramek (dane Związku Piłki Ręcznej w Polsce).
Działacze Piotrcovii nie zamierzają spocząć na laurach i już myślą o wzmocnieniach drużyny, która w przyszłym sezonie walczyć będzie o kolejny medal mistrzostw Polski.
Prezes Piotrcovii Bartosz Rol porozumiał się ostatecznie w sprawie pozyskania reprezentacyjnej rozgrywającej Joanny Wagi. Zawodniczka ta będzie w przyszłym sezonie reprezentowała barwy Piotrcovii.
Brązowe medalistki mistrzostw Polski, piłkarki ręczne Piotrcovii, wraz z zarządem klubu zapraszają kibiców na spotkanie, które odbędzie się dziś w hali Relax. Na spotkaniu raz jeszcze wręczone zostaną zawodniczkom brązowe medale.
Piotrcovia wraca na podium mistrzostw Polski!!! W dzisiejszym spotkaniu pokonała po dogrywce Łączpol Gdynia 29:26 i tym samym odniosła trzecie zwycięstwo w konfrontacji z gdyńskim zespołem. Tym samym nasza drużyna wywalczyła dziewiąty medal w historii sekcji! Wielkie brawa.
Piotrcovia niewysoko, ale pewnie pokonał Łączpol Gdynia i od brązowego medalu dzieli ją już tylko jedno zwycięstwo.
10.05.2009 19:51
Piotrcovia pokonała Łączpol Gdynia 27:25 i jest o jeden krok do brązowego medalu bliżej. Zwycięstwo zostało wywalczone głównie dzięki fantastycznej końcówce Kingi Polenz (w ofensywie) i świetnej grze w obronie Garbrieli Kornackiej.
Piłkarki ręczne Piotrcovii rozpoczynają bój o brązowy medal. W sobotę o godz. 16 oraz w niedzielę o godz. 17 w hali Relax w Piotrkowie podejmują Łączpol. By zdobyć miejsce na podium trzeba odnieść trzy zwycięstwa. Drużyna trenera Janusza Szymczyka liczy, że do trzeciego spotkanie 15 maja w Gdyni przystąpi z dorobkiem dwóch wygranych. W sezonie zasadniczym piotrkowianki wygrały u siebie 25:24 i przegrały rewanż 15:22.
Już w sobotę po trzecich meczach półfinałowych play off wyłoniono finalistki mistrzostw Polski piłkarek ręcznych. Po dwóch porażkach w Lubinie Piotrcovia przegrała także w hali Relax z Zagłębiem 22:24 (13:12).
Piotrcovia po dwóch porażkach w Lubinie stoi pod ścianą i aby marzyć o co najmniej srebrnym medalu musi w ten weekend pokonać Zagłębie. Dwukrotnie.
Piotrkowscy kibice, którzy po raz drugi w czasie tego weekendu pokonali trasę Piotrków - Lubin nie mogą czuć się usatysfakcjonowani. Piotrcovia ponownie przegrała z Zagłębiem i w rywalizacji do trzech zwycięstw jest 2:0 dla lubinianek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat