Artykuły do tagu: Piotrów

Okradły starszego mężczyznę w jego mieszkaniu
Uważajcie na złodziei! W czwartek w Piotrkowie dwie młode kobiety okradły starszego mężczyznę. Z mieszkania przy ul. Hutniczej zabrały mu znaczną sumę pieniędzy i... paszport.
Sprawca wypadku w al. Piłsudskiego usłyszał zarzuty
W poniedziałek został zatrzymany, we wtorek dostał zarzuty prokuratorskie. Sprawca wypadku, do którego doszło w al. Piłsudskiego w Piotrkowie to 29-letni mieszkaniec gminy Rozprza.
Piotrkowianie pomagają Polakom z Białorusi
"Wschód - Zachód" to koncert charytatywny organizowany, by wesprzeć Polaków mieszkających na Białorusi. Nasi rodacy od wielu lat chcą odwiedzić swój kraj, jednak ze względów finansowych nie mają takiej możliwości. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Gołębie pocztowe pierwszy raz zaprezentowały się w Piotrkowie
Ponad 150 okazów gołębi zaprezentował piotrkowski oddział Związku Hodowców Gołębi Pocztowych podczas okręgowej wystawy po raz pierwszy zorganizowanej w Piotrkowie. W sobotę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 mieszkańcy mogli podziwiać najpiękniejsze okazy, które pojawią się także na Ogólnopolskiej Wystawie Gołębi w Sosnowcu. Rozdano również puchary dla zasłużonych hodowców.
Czy w Piotrkowie występuje zjawisko kupowania głosów wyborczych?
Pierwsza tura wyborów samorządowych już w najbliższą niedzielę, będziemy wybierać nowych przedstawicieli do rad gmin, powiatów i sejmiku wojewódzkiego oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów. Należy pamiętać, że za proceder kupowania głosów grozi odpowiedzialność karna.
Dlaczego wszyscy kandydaci lewicy nie startują pod wspólnym szyldem?
Do Sejmiku Województwa Łódzkiego pod szyldem SLD, a do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i Rady Powiatu Piotrkowskiego z list KWW Koalicja Samorządowa wystartują kandydaci na radnych, reprezentujący Sojusz Lewicy Demokratycznej i środowiska lewicowe. Niektórzy do tej pory kojarzeni z lewicą znaleźli się także na innych listach wyborczych, ale - jak podkreślał Grzegorz Adamczyk - przewodniczący piotrkowskiego SLD nie mają oni poparcia Sojuszu.
ZSP nr 2 w Piotrkowie ma nową ekopracownię
W środę (28 stycznia) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie odbyło się uroczyste otwarcie nowej ekopracowni.
Komenda Miejska Policji w Piotrkowie informuje, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Warszawie organizuje konkurs skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs przeprowadzony zostanie przez Zespół do Spraw Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi w Departamencie Polityki Migracyjnej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych z siedzibą w Warszawie.
Dwa wypadki, dwie osoby ranne
Podczas weekendu na terenie Piotrkowa i powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych.
Starosta zostanie odwołany?
Czy starosta powiatu piotrkowskiego Stanisław Cubała zostanie odwołany ze swojej funkcji?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat