Artykuły do tagu: Pioma

Wyjątkowy gość w ZSP 2 w Piotrkowie
Kinga Hałacińska, wnuczka współautora pieśni "My pierwsza brygada" Andrzeja Hałacińskiego, opowiedziała uczniom ZSP nr 2 w Piotrkowie historię swojej rodziny.
Kolejny sukces uczniów piotrkowskiej
Uczniowie piotrkowskiej Piomy zostali nagrodzeni na festiwalu Nauki Przyrodnicze na Scenie, który odbył się w Poznaniu. Ponad 400 uczniów i nauczycieli zaprezentowało swoje doświadczenia i prezentacje z zakresu fizyki, chemii, biologii i informatyki. Aż dwie nagrody powędrowały do podopiecznych Dariusza Maliszewskiego z ZSP nr 2. Zdobyli oni wyróżnienie i nagrodę specjalną.
Młodzi mechanicy rywalizowali w ZSP nr 2
Za nami kolejna edycja Konkursu Mechanicznego zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Rywalizacja składała się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. Gimnazjaliści już po raz trzeci zmagali się z zadaniami przedstawionymi im przez jury.
W szkole na Piomie oddawali krew
Zbiórkę krwi zorganizował w poniedziałek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Polski Czerwony Krzyż.
ZSP 2 nawiązuje współpracę ze szkołą z Rwandy
Zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim nawiązuje współpracę ze szkołą z Rwandy. W piątek placówkę odwiedził ojciec Jean-Marie Vianney Uwamungu, przeor parafii w Gahunga.
Pioma Odlewnia inwestuje w Piotrkowie
Za blisko 50 mln złotych w Piotrkowie powstanie jedna z najnowocześniejszych w Europie instalacji wtórnej metalurgii. Inwestycja ma być gotowa do końca 2020 roku. Taką informację przekazał portal wnp.pl.
Rada Osiedla Południe jak co roku organizuje razem z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie festyn rodzinny (połączony z Dniem Dziecka).
Więcej wystawców i odwiedzających. Drugi
Zakończył się II Piknik Nauki i Techniki "Explorer" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie. Na kilkuset gimnazjalistów z całego regionu czekało ponad 60 wystawców i mnóstwo atrakcji.
150 tys. euro dla ZSP nr 2 w Piotrkowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 otrzymał dofinansowanie w wysokości 150 000 euro na organizację zagranicznych praktyk zawodowych dla uczniów Technikum Budowy Maszyn im. Powstańców Śląskich w ramach programu Erasmus+. 60 uczniów szkoły wyjedzie na praktyki zawodowe do Włoch i Hiszpanii.
ZSP nr 2 otwarte na nowych uczniów [GALERIA]
Za nami Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Hasło, które promuje szkołę, to "Szkoła wielu możliwości". Kadra pedagogiczna i dyrekcja placówki tłumaczą, że równie ważne co wysoki poziom edukacji są możliwości zapewnienia uczniom realizowania swoich pasji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat