Artykuły do tagu: Pijany

Policjanci zatrzymali czterech pijanych kierowców
Czterech kierujących w stanie nietrzeźwości zatrzymali 28 kwietnia 2014 roku bełchatowscy policjanci w ramach policyjnej akcji "Trzeźwy poranek".
Pijany zasnął z papierosem, spowodował pożar?
22 marca o godzinie 17.30 miał miejsce pożar jednej z kamienic przy ulicy Polnej w Tomaszowie. W czasie trwania akcji gaśniczej zostało ewakuowanych 5 osób, straty powstałe w wyniku pożaru oszacowano na kwotę 20 tysięcy złotych.
Kierował samochodem pod wpływem alkoholu
Kolejnego nietrzeźwego kierowcę zatrzymali policjanci z Bełchatowa. Funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu drogowego kierującego renaultem, stwarzającego na jednej z głównych ulic miasta zagrożenie dla siebie i innych.
Zatrzymany pijany kierowca autobusu
Ponad promil alkoholu we krwi, stwierdzili u kierowcy autobusu policjanci z Tomaszowa, którzy za­trzy­ma­li mężczyznę w trakcie kontroli drogowej.
W pijackim amoku uszkodził volvo
Policjanci z referatu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Tomaszowie zatrzymali kompletnie pijanego wandala, który bez żadnej przyczyny kopał i chodził po samochodzie. Sprawca uszkodził powłokę lakierniczą błotnika, maski i dachu.
Pijany chciał włamać się do samochodu
20 stycznia kilka minut po godzinie 2.00 policjanci otrzymali informację, iż na ulicy św. Antoniego ktoś włamuje się do fiata uno.
Małżeństwo zatrzymało pijanego kierowcę
3 stycznia o godzinie 17:00, w powiecie łódź wschód, małżeństwo policyjne z tej komendy jadąc swoim prywatnym samochodem, zauważyli jadącego całą szerokością jezdni seata cordobę.
Pijany kierowca wjechał w radiowóz
Nietrzeźwy kierowca cofnął hyundaiem w nieoznakowany radiowóz policyjny. Prośba sprawcy, by nie wzywać policji nie mogła więc zostać spełniona.
Dwoje dzieci pod opieką pijanych rodziców
Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi rodzicom, którzy kompletnie pijany zajmowali się dwojgiem małych dzieci.
Pijany potrącił 8-letnie dziecko
Pijany kierowca potrącił 8-latka, który wybiegł na ulicę. Do zdarzenia doszło w Wyknie w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat