Artykuły do tagu: Pijany

Pijany kierowca próbował uciec
Pijany mężczyzna, kierowca osobowego Opla, który wczoraj późnym popołudniem spowodował wypadek na skrzyżowaniu Dmowskiego i Kostromskiej, próbował uciec z miejsca zdarzenia. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W wypadku oprócz kierowcy Opla, ranne zostały także dwie przypadkowe osoby stojące na chodniku.
Ukradli butelkę wódki, byli kompletnie pijani
Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy kompletnie pijani ukradli butelkę wódki i dokonali rozboju.
Pijany kierowca wiózł autobusem pasażerów
Do dwóch lat pozbawienia wolności oraz utrata pracy grozi kierowcy autobusu, który pijany wiózł pasażerów. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu.
Kompletnie pijany spowodował kolizję i uciekł
W środę (31 lipca) o godzinie 19.20 policjant w czasie wolnym od służby był świadkiem kolizji drogowej, której sprawca zaczął uciekać. Kolizja miała miejsce na ulicy Dzieci Polskich w Tomaszowie.
Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rowerzystów
23 lipca policjanci z Tomaszowa zatrzymali kilku pijanych rowerzystów.
Rowerzyści odpowiedzą za jazdę po pijanemu
Czterech nietrzeźwych cyklistów wyeliminowali minionej doby z ruchu drogowego bełchatowscy policjanci. Zatrzymanym grożą kary do roku więzienia.
Miał ponad dwa promile, spowodował wypadek
W niedzielę, około godziny 22.30, pijany kierowca spowodował wypadek.
Ksiądz miał ponad dwa promile - uderzył w hyundaia
Nietrzeźwy duchowny miał ponad dwa promile alkoholu. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Ranne zostały dwie osoby.
Wczoraj (środa) policjanci pełniący służbę ujawnili na jednej z ulic na Wąwale rozbitego na drzewie forda mondeo, w aucie nikogo nie było.
Bełchatowscy policjanci otrzymali informację o uszkodzeniu kilku samochodów zaparkowanych przed jednym z bloków na osiedlu Żołnierzy POW w Bełchatowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat