Artykuły do tagu: Pijany

Spowodował kolizję i uciekł. Był pijany i nie miał prawa jazdy
Zamiast prawa jazdy miał zakaz prowadzenia pojazdów. Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Jakby tego było mało, był... pijany. Bełchatowscy policjanci zatrzymali 53-latka kierującego fiatem seicento. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi mu do 5 lat więzienia i wysokie grzywny.
22.10.2016 13:30
Kierowca z 3 promilami
W ciągu dziewięciu miesięcy 2016 roku radomszczańscy policjanci ruchu drogowego przeprowadzili 17700 badań sprawdzających stan trzeźwości kierowców. W tym czasie wyeliminowali z ruchu 405 nietrzeźwych kierowców, którzy byli sprawcami 47 zdarzeń drogowych. Mimo dotkliwych kar policjanci wciąż zatrzymują nietrzeźwych kierowców.
Pijany motorowerzysta na Sikorskiego
Wczoraj zatrzymany, dziś- z zarzutami. Piotrkowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. 53-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Grożą mu dwa lata więzienia.
06.08.2016 14:07
Na skuterze z promilami
Niemal trzy promile alkoholu w organizmie miał mieszkaniec Piotrkowa, który jadąc skuterem spowodował wypadek. Do zdarzenia doszło w piątek po południu w Tomawie w powiecie piotrkowskim.
Był pijany. Wskoczył na maskę i uszkodził auto
Policjanci z piotrkowskiej komendy zatrzymali 20-letniego piotrkowianina, który pod wpływem alkoholu uszkodził mercedesa. Sprawca został zatrzymany.
Pijany ojciec wydmuchał ponad 3 promile
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 33-letni ojciec, który "opiekował" się swoją 6-letnią córka. Opoczyńska policja zatrzymała pijanego opiekuna.
Pijany pieszy wtargnął na jezdnię
Przez ponad dwie godziny zablokowany był fragment ulicy Słowackiego w Piotrkowie. W sobotę wieczorem pieszy wtargnął pod nadjeżdżający samochód – poszkodowany był kompletnie pijany.
08.11.2015 10:31
Po pracy też w pracy
Funkcjonariusz z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego piotrkowskiej Komendy Miejskiej Policji, będąc po służbie, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę opla vectry. 23-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.
Strażnicy zatrzymali pijanych kierowców
Piotrkowscy strażnicy miejscy zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich wpadł tuż przy siedzibie Straży.
Na egzamin na prawo jazdy przyszedł pod wpływem alkoholu
W środę, 6 maja około godziny 9.00 oficer dyżurny policji w Piotrkowie został powiadomiony o tym, że kierowca, który miał odbyć jazdę egzaminacyjną na prawo jazdy kategorii C prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat