Artykuły do tagu: Pijany

08.11.2015 10:31
Po pracy też w pracy
Funkcjonariusz z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego piotrkowskiej Komendy Miejskiej Policji, będąc po służbie, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę opla vectry. 23-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.
Strażnicy zatrzymali pijanych kierowców
Piotrkowscy strażnicy miejscy zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich wpadł tuż przy siedzibie Straży.
Na egzamin na prawo jazdy przyszedł pod wpływem alkoholu
W środę, 6 maja około godziny 9.00 oficer dyżurny policji w Piotrkowie został powiadomiony o tym, że kierowca, który miał odbyć jazdę egzaminacyjną na prawo jazdy kategorii C prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu.
Pijany piotrkowianin ukradł sklepowy wózek
Piotrkowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 23-letniego mieszkańca miasta, który ukradł wózek sklepowy o wartości 500 zł.
Znów pijani rodzice, znów w Tomaszowie...
Tomaszowscy funkcjonariusze ujawnili dwa przypadki sprawowania opieki nad dziećmi przez nietrzeźwych rodziców.
Spowodował kolizję i uciekł. Był kompletnie pijany
Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 32-letni kierowca golfa, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.
Podejrzany o zabójstwo ojca zatrzymany w Piotrkowie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo ojca. Grozi mu dożywocie.
Miał ponad 3 promile, spowodował 3 kolizje
W piątek (16 stycznia) o godzinie 14:45 został zatrzymany kierujący oplem vectrą, który spowodował 3 kolizje drogowe. Dalszą szaleńczą jazdę kierowcy uniemożliwił mu świadek tego zdarzenia.
Pijany i bez prawa jazdy przewoził 4-letnie dziecko
Jechał autem po pijanemu, łamiąc sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i żeby tego było mało - przewoził w samochodzie córkę. Teraz "troskliwy ojciec" stanie przed sądem i zapewne nie uniknie kary.
Kolejny pijany kierowca spowodował kolizję drogową
We wtorek (16 grudnia) o godzinie 18:30 na ulicy Zamenhofa w Tomaszowie 58-letni mieszkaniec miasta na parkingu przyblokowym kierując samochodem marki kia wjechał w zaparkowanego opla.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat