Artykuły do tagu: Piekarek

Moszczenica: 16 milionów dotacji na kanalizację
Moszczenica z dofinansowaniem na kanalizację. Prawie 16 milionów złotych przyznał gminie Zarząd Województwa Łódzkiego. Umowę podpisali wicemarszałek Zbigniew Ziemba i wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek.
Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Uroczystości w gm. Moszczenica
W miejscowości Pieńki Karlińskie w gminie Moszczenica odbyły się w niedzielę uroczystości związane z Dniem Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Potomkowie zamordowanych i samorządowcy oddali hołd tym, którzy wykazali się patriotyczną postawą podczas II wojny światowej.
Jest E-Leader, będzie E-Urząd
Gmina Moszczenica - jako druga w województwie po Piotrkowie - zamierza wdrożyć elektroniczny system zarządzania dokumentacją. Mieszkańcy będą mogli załatwiać większość spraw przez Internet, bez wizyty w urzędzie.
Obchody 77. rocznicy zbrodni katyńskiej w Moszczenicy
Uroczystości powiatowe związane z obchodami 77. rocznicy zbrodni katyńskiej odbyły się w poniedziałek w Szkole Podstawowej w Moszczenicy. Odbył się m.in. apel upamiętniający męczeńską śmierć dwóch oficerów WP i policjanta.
05.06.2016 11:06
Roztańczona Moszczenica
700 zawodników z całej Polski wzięło udział w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle MOVE IT. W hali sportowej w Moszczenicy zaprezentowały się zespoły, duety i soliści.
Moszczenica:
W codziennym życiu zapominamy jak ważne jest zdrowe żywienie i świadomość tego co spożywamy na co dzień. Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zorganizowała kampanię o haśle: "Od ziarenka do bochenka" aby uświadomić najmłodszych o właściwościach chleba na zakwasie, wypiekanego tradycyjnymi metodami oraz pokazać jak żyć zdrowo.
Festyn rodzinny w Jarostach
Dużym zainteresowaniem mieszkańców cieszył się sobotni Festyn Rodzinny zorganizowany w Jarostach w gminie Moszczenica.
Wójt docenił sportowców
W piątek w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy odbyła się ceremonia wyróżnienia i nagrodzenia miejscowych sportowców. Jednocześnie podsumowano działalność klubów sportowych działających na terenie gminy.
Marceli Piekarek: Będę kandydował
Wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek zadeklarował podczas rozmowy na antenie Strefy FM swój ponowny start w wyborach na fotel wójta.
Moszczenica ma darmowy internet
12 milionów złotych kosztowała budowa sieci światłowodowej Internetu szerokopasmowego w 4 gminach: Moszczenica, Ujazd, Czarnocin i Będków. Laptopy ma otrzymać 514 osób, osoby te będą także korzystać przez okres 5 lat z bezpłatnego dostępu do sieci. W sobotę w Moszczenicy podsumowano realizację programu e-leader. Kilkanaście osób już dziś otrzymało laptopy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat