Artykuły do tagu: Piec

Król strzelców wszystkich polskich lig, jedna z najbarwniejszych postaci ostatnich lat w naszym rodzimym futbolu znów strzela bramki.
Grzegorz Piechna, który kilka dni temu podpisał kontrakt z czwartoligową Ceramiką Opoczno, zdobył honorowego gola w dzisiejszym sparingowym meczu z UKS II SMS Łódź. Spotkanie to Ceramika przegrała 1:3.
Sulejów stawia na bezpieczeństwo
Burmistrz miasta i gminy Stanisław Baryła podpisał ostatnio z Tomaszem Józefiakiem, komendantem miejskim policji w Piotrkowie umowę o przekazaniu z budżetu samorządu ośmiu tysięcy złotych na dodatkowe letnie patrole.
Jest szansa na bezpieczne przejście nad A1 w ciągu ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk podkreśla jednak, że jej budowa będzie możliwa dopiero przy budowie węzła łączącego ekspresową ósemkę z autostradą, co ma nastąpić do 2012.
Ministerstwo Infrastruktury rozwiewa ostatnie nadzieje na budowę kładki pieszo-jezdnej nad autostradą A1 w Piotrkowie. Część ul. Słowackiego jest odcięta autostradą od reszty miasta, często dochodzi w tym miejscu do wypadków.
Bezpieczne przejścia przez autostradę A1 będą miały zwierzęta leśne i żaby, ale mieszkańcy przeciętej krajową jedynką ulicy Słowackiego w Piotrkowie, już nie.
Zaniedbania w sprawie budowy kładki pieszo-jezdnej nad krajową jedynką w ciągu ulicy Słowackiego zarzuca prezydentowi radny Andrzej Czapla. Jego zdaniem pewne decyzje w tej sprawie już zapadły i teraz to już przysłowiowa "musztarda po obiedzie".
Drżyjcie, piraci drogowi! Przybędzie wideoradarów
Piraci drogowi w województwie łódzkim muszą się mieć na baczności. Powód? Policja zbroi się do wojny z kierowcami, łamiącymi przepisy. W tej walce na śmierć i życie pomagają jej wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego. A oręż jest nie byle jaki - aż sześć nowych wideo-rejestratorów do śledzenia piratów drogowych. Dwa z nich już działają. Cztery urządzenia lada chwila znajdą się na wyposażeniu policji.
W dniach od 20 do 27 października Stranmillis University Collage w Belfaście i Towarzystwo Artystyczne "Bbeyond" zorganizowały prestiżowy i unikalny projekt pt. "I AM/JESTEM-polski performans". Polskę reprezentowali m.in. piotrkowianie Stanisław Piotr Gajda i Gordian Piec, czyli Grupa Artystyczno-Kuratorska Restauracja Europa.
Ostatnia edycja akcji
W piotrkowskiej komendzie trwa nabór do trzeciej i ostatniej w tym roku edycji akcji "Bezpieczna Kobieta". W ramach zajęć panie uczyć się będą m.in. technik samoobrony.
Piotrków bez przemocy: wspólna impreza OHP i KMP
Na stadionie miejskim „Concordia” odbyła się już po raz czwarty impreza plenerowa „Piotrków bez przemocy”, której jednym z organizatorów jest Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat