Artykuły do tagu: Piec

Aby nasz wypoczynek zakończył się bezpiecznie na drogach zostanie zwiększona ilość policyjnych patroli.
Komu służą fotoradary w piotrkowskiej gminie?
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji sprawdza czy gminne fotoradary tak na prawdę służą poprawie bezpieczeństwa na drogach, czy raczej celom biznesowym.
Samorządowy Informator SMS już od początku maja funkcjonuje w Gorzkowicach. System ma powiadamiać mieszkańców gminy o zbliżających się zagrożeniach. Pomysł wprowadzenia informowania mieszkańców przez SMS o zbliżających się żywiołach pojawił się po trąbach powietrznych, jakie przeszły przez teren gminy w 2008 i 2009 roku.
W miniony weekend na drogach powiatu piotrkowskiego w wyniku wypadków drogowych 5 osób doznało obrażeń ciała. Odnotowano aż 14 kolizji drogowych.
Dla znających przepisy - pomarańcze, dla popełniających drobne wykroczenia - kwaśne cytryny. Happening inaugurujący Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa odbył się dzisiaj Piotrkowie.
W Piotrkowie kierowcy nie mogą dziś liczyć na wakacyjną łaskawość policji. Prowadzona jest bowiem akcja ZERO TOLERANCJI.
36 wypadków drogowych, 2 osoby zabite, 40 rannych i ponad pół tysiąca kolizji – piotrkowska drogówka podsumowała pierwsze półrocze na drogach Piotrkowa.
Skoki do wody są bardzo niebezpieczne. Jednak młodzi ludzie często o tym zapominają i kierowani brawurą, a często też alkoholem, popisują się w ten sposób przed rówieśnikami. Niekiedy jednak taki popis kończy się tragicznie.
Upał, zatłoczone drogi, remontowane odcinki dróg, objazdy, wszędzie obecne motocykle i zły stan nawierzchni to rzeczywistość, z którą przyjdzie nam się zmierzyć podczas wyjazdu na urlop.
Zaczęły się wakacje. Tysiące uczniów w naszym regionie poszło dziś po raz ostatni do szkoły. Do domu wracali ze świadectwami, na których były nie tylko same szóstki i piątki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat