Artykuły do tagu: Piastowska

Będzie zatoczka na ul. Mieszka I?
Mieszkańcy osiedla Piastowska w Piotrkowie Trybunalskim wiedzą jak trudno jest wyjechać spod bloków znajdujących się w okolicach hali targowej, zwłaszcza we wtorki i piątki. Kiedy na ul. Mieszka I pojawili się pracownicy drogowi, niektórzy sugerowali, że powstanie tam zatoczka postojowa.
Wraca ruch na Piastowskiej
Pierwszy etap modernizacji ulicy Próchnika w Piotrkowie zakończony. Od piątku ruch pojazdów na ul. Piastowskiej zostanie wznowiony. Ponadto autobusy MZK wracają na swoje stałe trasy.
Zamknięcie dwóch piotrkowskich ulic. Rusza remont
Ulica Próchnika w Piotrkowie została zamknięta, a w najbliższy czwartek nieprzejezdna będzie Piastowska. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami przez najbliższe dwa miesiące.
27.07.2016 11:45
Zamkną Piastowską
...ale tylko na jeden dzień. W czwartek 28 lipca robotnicy będą układać nową nawierzchnię. Na Piastowskiej na odcinku od al. 3 Maja do ul. Próchnika trwa bowiem remont.
02.07.2016 12:17
Sytuacja bez wyjścia
Wiosną tego roku na granicy pomiędzy blokami na Piastowskiej 11 i 13 ustawiono słupki blokujące. Wszystko odbyło się w granicach prawa. Stoją w pełni legalnie. Jest jednak pewien problem – zgłosił się do nas jeden z lokatorów "trzynastki". Porusza się na wózku i często przyjeżdża do niego karetka, która, jak twierdzi pan Andrzej, przez ustawione blokady ma problemy z wyjazdem.
Na Piastowskiej mają niewidzialnego listonosza
Od około roku do mieszkań nie są dostarczane listy polecone. Mieszkańcy otrzymują wyłącznie awiza, często dwa czy nawet trzy naraz. Listonosza na swoim osiedlu od dawna nie widzieli. - Nawet nie wiemy, jak on wygląda - mówią mieszkańcy bloku przy ul. Piastowskiej w Piotrkowie.
Zwłoki przy Piastowskiej. Ustalono przyczynę śmierci
Znana jest już przyczyna śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 11 kwietnia w kamienicy przy ul. Piastowskiej 3 w Piotrkowie.
Przy Piastowskiej znaleziono zwłoki
W kamienicy przy ul. Piastowskiej w Piotrkowie znaleziono zwłoki. Policję zawiadomił jeden z mieszkańców budynku.
Za mało miejsca na plac zabaw dla dzieci?
Za mało miejsca na plac zabaw na Skwerze Nauczycieli Tajnego Nauczania w Piotrkowie - uważa Marek Krawczyński - pełnomocnik prezydenta miasta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zdrowia i Pomocy Społecznej.
Kradli radia samochodowe - wpadli na gorącym uczynku
Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzech 18-letnich mieszkańców powiatu tomaszowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat