Artykuły do tagu: Performance

„Performance” A. Karwowskiego w ramach Interakcji
Na wernisaż wystawy Antoniego Karwowskiego "Performance" zapraszają organizatorzy XXI Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Interakcje - 4 października, godz. 19.00, galeria ODA przy Dąbrowskiego 5.
Wystawy i performance. Interakcje otwarte
Uroczyste otwarcie XXI edycji festiwalu Interakcje odbyło się we wtorek 24 września w Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie Trybunalskim.
Kolejna odsłona Interakcji w Piotrkowie
W środę w Galerii Ośrodka Działań Artystycznych przy ul. Dąbrowskiego 5 zaprezentowali się kolejni artyści biorący udział w XX Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Interakcje.
Liść Demokracji w Piotrkowie
Piotrków znalazł się na mapie przejazdu „ Liść Demokracji - Gąsienice Tour 2017 PL”. Przyczepa z sześciometrowym liściem pożeranym przez gąsienice stanie na dwie godziny przy ulicy Słowackiego już w piątek 5 stycznia. Performance ma zwrócić uwagę na zagrożenia dla demokracji.
Artyści festiwalu Interakcje wystąpią w piotrkowskiej galerii
W czwartek galeria Focus Mall stanie się sceną dla artystów performerów. Awangardowe występy będą częścią XIX Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Interakcje, który odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim.
Interakcji dzień trzeci
Było pełne napięcia oczekiwanie, oklaski, ale też występy, które zdecydowanie zawiodły widzów. Trzeci dzień XIX Międzynarodowego Festiwalu Interakcje już za nami.
Interakcje – festiwal sztuki  trudnej rozpoczęty
Jedni czekają na festiwal kapel podwórkowych, drudzy na Imieniny Piotrków, jeszcze inni najbardziej lubią jazz na Starówce. Są w mieście i tacy, którzy z utęsknieniem czekają na maj, bo wtedy w mieście odbywają się Interakcje. We wtorek wieczorem uroczyście otwarto dziewiętnastą już edycję tego międzynarodowego festiwalu.
XIX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Interakcje 2017 coraz bliżej
W poniedziałek 8 maja rozpocznie się w naszym mieście Międzynarodowy Festiwal Sztuki Interakcje. Wydarzenie potrwa do 12 maja. Jak zwykle do Piotrkowa Trybunalskiego przyjadą performerzy z całego świata.
Zbliżają się Interakcje
Zbliża się kolejna odsłona Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Interakcje. Wielkie święto sztuki performance obchodzić będziemy w Piotrkowie od 8 do 12 maja. Organizatorzy już dziś poszukują wolontariuszy, którzy zechcą pomóc przy organizacji przedsięwzięcia.
Focus Mall: Przykleili chłopaka do słupa
Trzeciego dnia Festiwalu Interakcje centrum wydarzeń przeniosło się do piotrkowskiej galerii. Artyści dawali upust swojej fantazji, leżąc z głową w fontannie czy przytwierdzając się do słupa za pomocą taśmy klejącej, klienci Focusa z kolei przecierali oczy ze zdumienia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat